Adese Personel Alımı 2017

adese-personel-alimi

Adese Personel Alımı Yapıyor!

Adese insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Adese personel alımı yapıyor. Adese iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Adese iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Adese eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin büyük market zincirlerinden biri olan Adese personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Adese İnsan Kaynakları

İK Politikamız

Adese için insan, kaynak değil; kıymettir.

Adese’nin, çalışan politikası insan kaynağının ‘kıymet’ olduğu bilinci ve yaşam boyu eğitime olan inancı ile şekillendirilmiştir. Adese bu yüzden çalışan memnuniyetine önem vermekte ve çalışanlarının potansiyellerini ve yeteneklerini daha iyi bir Adese için kullanmalarını teşvik etmektedir. Adese, çalışanlarının yüksek performans sergileyebilecekleri, sürekli eğitimlerle bireysel ve mesleki anlamda kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmaya devam etmektedir.

İK Uygulamalarımız

Adese’li olmanın ayrıcalıkları

İttifak Artı programı çerçevesinde İttifak Holding çalışanlarına, grup şirketlerinin ürün ve hizmetlerinden sağlanan özel fırsatlar, düzenlenecek dönemsel kampanyalar ile de ekstra avantajlar sunulmaktadır. Bu olanakların yanı sıra sosyo-kültürel hayatımızdaki birçok gereksinim, özel anlaşmalar çerçevesinde İttifak Artı programına dahil olan çalışan ve çalışan ailelerine özel fiyatlarla sunulmaktadır. Bugüne kadar giyim, eğitim, gıda, genel hizmet alanlarında onlarca anlaşma yapan İttifak Holding, İttifak’lı olmanın artılarını tüm çalışanlarına sunmaktadır.

Adese Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle Konya, Ankara ve Kırıkkale gibi şehirlerimizden yapacak olan Adese personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Adese’ye iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Buradan Adese insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pozisyon Şehir/Ülke
Market Elemanı Konya
Mağaza Elemanı Kırıkkale
Kategori Pazarlama Müdürü Konya
Dağıtım Şoförü Konya
Kasap Konya
Market Elemanı Ankara

Bu ilanı inceleyenler, Bim Personel Alımı ilanını da incelediler; Bim Personel Alımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir