Adoksan Tekstil Personel Alımı 2017

adoksan-tekstil-personel-alimi

Adoksan Tekstil Personel Alımı Yapıyor!

Adoksan Tekstil insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Adoksan Tekstil personel alımı yapıyor. Adoksan Tekstil iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Adoksan Tekstil iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Adoksan Tekstil eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1986 yılında temelleri atılan Adoksan Tekstil o zamanlar kumaş satışları yapmaktaydı. 1997 yılında ise bugünkü ismini alan Adoksan Tekstil o yıllarda kumaş üretimlerine başlamıştır. Sektörünün güçlü firmalarından birisi olan Adoksan Tekstil personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Adoksan Tekstil Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Ürün çeşitliliği bir hayli fazla olan Adoksan Tekstil Boya, Dokuma, İplik gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Genellikle alımlarını da bu bölümlere yapan Adoksan Tekstilin personel alımı yapacağı pozisyonlara henüz ulaşamasak da, firmaya genel başvurunuzu gönderebilirsiniz. Adoksan Tekstil iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin