Age Enerji Personel Alımı 2018

age-enerji-personel-alimi

Age Enerji Personel Alımı Yapıyor!

Age Enerji insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Age Enerji personel alımı yapıyor. Age Enerji iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Age Enerji iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Age Enerji eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Faaliyetlerine 1993 yıllarında başlayan Age Enerji kendi sektörünün önemli firmalarından birisidir. Sektördeki faaliyetlerine bünyesinde bulunan bir çok şirketle devam eden Age Enerji personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Age Enerji Hakkında

AGE ENERJİ, altyapı, üstyapı ve enerji alanında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre 35 senelik tecrübesi ile hizmet veren AGE İnşaat ve Ticaret A.Ş bünyesinde faaliyet göstermektedir.

AGE İNŞAAT ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ; Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Yüksek Mühendisi Atilla Önen, 1965 yılında kurduğu firması ile proje müşavirliği, inşaat ve taahhüt işleri yaparak sektörde çalışmaya başlamıştır. Firmanın iş hacminin artmasıyla 1974 yılında eczacı Güner Adlı ve Çiler Önen’in katılımı ile AGE İnşaat ve Ticaret Ltd.Şti. kurulmuş ve 1998 yılında anonim şirkete dönüştürülmüştür.

AGE ENERJİ, AGE İnşaat ve Ticaret A.Ş.’nin çatısı altında FETAŞ Fethiye Enerji ve Ticaret A.Ş.’nin kurulması ile birlikte 1993 yılında çalışmalarına başlamıştır. 1999 yılında Türkiye’nin ilk “Yap İşlet Devret” modeli ile yapılan hidroelektrik santrallerinden biri olan 16,50 MW kurulu güce sahip Fethiye Hidroelelektrik Santrali’ni devreye almış ve halen işletmektedir. ( Kaynak )

Age Enerji Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinde yapan Age Enerji personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde Ankara bölgesinde personel ihtiyacı olan Age Enerji’ye iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Enerji Operasyon Uzman Yardımcısı Ankara

Bir Cevap Yaz