Age İnşaat Personel Alımı 2018

age-insaat-personel-alimi

Age İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Age İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Age İnşaat personel alımı yapıyor. Age İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Age İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Age İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1965 yıllarında atılan Age İnşaat kendi sektöründe gösterdiği başarılı faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu zamandan bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle sektörde önemli bir yeri olan Age İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Age İnşaat İnsan Kaynakları

Misyonumuz, müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde sürdürülebilir büyüme seyri izlemektir.

Vizyonumuz ise, firmamızın kurulduğu 1974 yılından itibaren 38 yıllık tercübesi ile yurt içinde ve yurt dışında Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel Sektör Kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği, bitirdiği ve halen devam eden işleri ve ayrıca bitirilen işlerinin çeşit ve hacimleri ile, en son teknolojiyi ve teşkilat organizasyonunu uygulayarak, yetişmiş tecrübeli teknik personel, makina ve ekipman parkı ile taahhüt ettiği tüm bu projeleri ISO 9001 sertifikalı Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği sistemleri çerçevesinde başarıyla yürütebilmektir… ( Kaynak )

Age İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni elemanlara ihtiyaç duyabilen Age İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarına göz atıp size uygun bir pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

22 Cevap Yazılmış = “Age İnşaat Personel Alımı 2018”
  1. Gökhan 18 Kasım 2017
  2. cetin karacifci 7 Kasım 2017
  3. Süleyman 6 Kasım 2017
  4. Ramazan Kaya 5 Haziran 2017
  5. Adem 26 Mayıs 2017
  6. ANIL 22 Mayıs 2017
  7. Cihan esen 29 Nisan 2017

Bir Cevap Yaz