AİG Personel Alımı 2017

aig-personel-alimi

AİG Personel Alımı Yapıyor!

AİG insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre AİG personel alımı yapıyor. AİG iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? AİG iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde AiG eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1919 yıllarında kurulan AİG dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden birisidir. Dünyanın pek çok noktasında 60.000’den fazla çalışanıyla faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden AİG sigorta personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

AİG Hakkında

AIG, 1976 yılında Türkiye‘de ilk olarak şube şeklinde çalışmaya başlamış ve hemen akabinde sigorta şirketi ünvanını alarak Türkiye’ye her zaman güven duyan bir politika çerçvesinde yatırımlarına ve faaliyetlerine devam etmiştir.

Bugün AIG Sigorta A.Ş.’nin 250’ye yakın çalışanı, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Samsun, Adana illerinde Bölge Müdürlükleri, Trakya’da temsilciği ve bunlara bağlı 500’e yakın acentelikleri bulunmaktadır. AIG Sigorta A.Ş., müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için geliştirdiği sigorta ürünleri ile tüm dağıtım kanallarında yenilikçi bir yaklaşım sergilemektedir. Bu yaklaşım, sigorta müşterilerine en etkili şekilde ulaşmak için kullanılan doğrudan satış, bankalar aracılığı ile ürün dağıtımı, seçkin acente ağının yanı sıra yerel ve uluslararası brokerlerin kullanılmasıyla kendini göstermektedir. ( Kaynak )

Aig Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını çoğunlukla İstanbul bölgesinden yapan AİG personel alımı yapmaya devam ediyor. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verip AİG’ye iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Complex Casualty Claims Loss Adjuster İstanbul – Avrupa
Yaz Dönemi Zorunlu Stajyerleri İstanbul – Avrupa
Seyahat Sigortası Uzmanı İstanbul – Avrupa
Müşteri Katılımı Başkanı İstanbul – Avrupa
İmkanlar Teknik Hizmetler Müdürü İstanbul – Avrupa
Üretim Destek Yöneticisi İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir