Airties Personel Alımı 2017

airties-personel-alimi

Airties Personel Alımı Yapıyor!

Airties insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Airties personel alımı yapıyor. Airties iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Airties iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Airties eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kablosuz ağ teknolojileri sektöründe güçlü markalardan birisi olan Airties 2004 yıllarında ülkemizdeki girişimlerine başlamıştır. Sektörün lider firmalarından birisi olan Airties personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Airties İnsan Kaynakları

Müşterilerimizin AirTies ile yaşadığı keyifli deneyim, çalışanlarımızın şirketimize olan bağlılığına ve işlerine duydukları sorumluluklarına dayanır. AirTies farklı alanlarda deneyim kazanma imkanı sunarak motive eden, istek ve heves uyandıran farklı projelerde yer almanızı sağlayan ve sizi profesyonel anlamda geliştiren bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Çalışanlarımıza, tüm potansiyellerini ortaya koymalarına imkan sağlayacak pozisyonlar ve yeteneklerini ödüllendiren terfi olanakları her daim sunmaktayız.

Yetenekleriniz ve kariyer beklentileriniz doğrultusunda ilerlemek istediğiniz iş alanında bize katılın; bu sayede sizi ve yapabileceklerinizi, başarıya olan iştahınızı görelim. Sizi keyifli serüvenimize katalım..

Airties Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Airties personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Zaman zaman farklı şehirlerden de personel ihtiyacı duyabilen firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir