Ajans Artı Personel Alımı 2018

ajans-arti-personel-alimi

Ajans Artı Personel Alımı Yapıyor!

Ajans Artı insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ajans Artı personel alımı yapıyor. Ajans Artı iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ajans Artı iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Ajans Artı eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin medya sektörünün ciddi markalarından birisi olan Ajans Artı 1985 yıllarında kurulmuştur. O yıllardan itibaren yaptığı kaliteli işlerle adından söz ettiren ve günümüze kadar iyi bir büyüme kaydeden Ajans Artı personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayarak önemli bir istihdam ortamı yaratan Ajans Artı’da sizin de bir işiniz olabilir. Siz de böyle bir firmada iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Ajans Artı Hakkında

Ajans Artı 1985 yılından bu yana bir çok markaya hizmet vermiş yaratıcı disiplinli ve farklı geçmişlerden gelen profesyonel ekibiyle sizi sınırlarınızın ötesine taşıyor. Markanızı doğru yerde ve zamanda verebileceğiniz en uygun fiyatla ama kaliteden ödün vermeden istediğiniz kitleye ulaştırırken bu yolculukta yenilikçi, güçlü fikirler ve kesin çözümlerle müşterilerimiz için etkili sonuçlar sağlıyoruz.

Ajans Artı Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Ankara bölgesinden yapan Ajans Artı personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten Ajans Artı’ya iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz