Ajans Press Personel Alımı 2017

ajans-press-personel-alimi

Ajans Press Personel Alımı Yapıyor!

Ajans Press insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ajans Press personel alımı yapıyor. Ajans Press iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ajans Press iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Ajans Press eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1953 yıllarında atılan Ajans Press ülkemizin medya sektöründe faaliyet göstermektedir. Kendi sektörünün önemli markalarından birisi oılan Ajans Press personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Ajans Press ciddi bir istihdam ortamı yaratmasının dışında yayınladığı iş ilanlarıyla da bir çok insana yeni iş fırsatları sunmaktadır. Siz de böyle büyük firmada iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Ajans Press Hakkında

Ajans Press, 1953 yılında Bunt Kupür Derleme Firması adıyla kuruldu. Uzun yılların birikimine işaret eden bu tarih, gazetecilik alanındaki büyük atılımların yaşandığı yıllara da denk düşüyor.

Medya sektöründeki gelişmelere paralel bir biçimde kendini yenilemeyi başaran firmamız, 1975 yılında Erol Özkan tarafından satın alındı ve ismi Ajans Press olarak değiştirildi. Ajans Press, sadece birkaç yıl içinde sektörün öncüsü haline geldi.

1992 yılında Ajans Press’in yönetimini Mehmet Ali Özkan devraldı. Bu tarihte anonim şirket kuruluşu ve isim tescili gerçekleşti. 1992’den beri firmamız yoluna Ajans Press Medya Takip Merkezi A.Ş. olarak devam etmekte.

Özel televizyonların açılmaya başladığı 1993 yılında, hizmet çeşitliliğini arttıran Ajans Press, televizyon takibi ile birlikte medya analiz ve ölçümleme yenilikleriyle sektörel liderliğini ve birikimlerinden güç alan yenilikçi özünü pekiştirdi.

Ajans Press Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan ve zaman zaman farklı şehirlerden de personel ihtiyacı duyabilen Ajans Press personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Ajans Press’e iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir