Ak Enerji Personel Alımı 2018

ak-enerji-personel-alimi

Ak Enerji Personel Alımı Yapıyor!

Ak Enerji insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ak Enerji personel alımı yapıyor. Ak Enerji iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Ak Enerji iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ak Enerji eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ak Enerji Türkiye’nin en büyük özel sektör enerji üreticilerinden birisidir. Çalışma hayatına 1952 yılında başlayan Akkök Holdingin bir üyesi olan Ak Enerji personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizde bu dev firmada işe başlamak istiyorsanız haberimizin devamındaki Ak enerji insan kaynakları duyurusunu ve ihtiyaç duyulan açık pozisyonları inceleyiniz. Size uygun en iyi işe başvuru yapabileceğiniz haberin ayrıntıları aşağıdadır.

Ak Enerji İnsan Kaynakları Politikası

Çalışan memnuniyetine dayalı insan kaynakları uygulamaları doğrultusunda, sahip olduğu kaliteli iş gücü ile sektörde örnek teşkil eden, herkesin mensubu olmayı tercih ettiği bir kurum olmaktır.
İnsan Kaynakları politikamızın temeli; çalışanlarımızın ihtiyaç duyduğu desteği uygun ve adil bir şekilde almalarının sağlanması ve çalışanların performansını artıracak öğrenme ve gelişim olanakları için fırsat eşitliğinin yaratılmasıdır.

Organizasyonel Geliştirme:
Herkese eşit fırsat tanımayı,

Seçme ve Yerleştirme:
Doğru işe doğru insan almayı ve doğru insanı atamayı,

Ücret Yönetimi:
Performans ve Yetkinlik etkisini göz önünde bulundurarak eşit işe eşit ücret ödemeyi,

Performans Yönetimi:
Başarıya bağlı değerlendirmeyi yapmayı, taahhüt ediyor.

Ak Enerji Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Türkiye’nin her noktasında genel başvuru kabul eden Ak Enerji personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıdaki listede bildirmiştir. Kendinize uygun işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
I&C Maintenance Engineer Hatay
Enerji Ticareti Uzman Yardımcısı İstanbul – Avrupa
Elektrik Mühendisi Mardin
Santral Operatörü Adana
Santral Operatörü Hatay
Genel Başvuru Tüm Türkiye

Ak Enerji iş başvurusu için tıklayınız.

1 Cevap = “Ak Enerji Personel Alımı 2018”
  1. deham dindar 26 Nisan 2015

Bir Cevap Yaz