Ak-Kim Personel Alımı 2017

ak-kim-personel-alimi

Ak-Kim Personel Alımı Yapıyor!

Ak-Kim insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ak-Kim personel alımı yapıyor. Ak-Kim iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ak-Kim iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Ak-Kim eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kimyasal Madde sektörünün önemli markalarından birisi olan Ak-Kim 1977 yıllarında Yalova bölgesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana gösterdiği başarılı faaliyetlerle tanınan bir marka haline gelen Ak-Kim personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Ak-Kim İnsan Kaynakları

İşe Alım

İşe alım ve yerleştirme sürecimizde; kurum kültür ve değerlerimize uygun, işin ve pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliklere sahip, şirketimizi geleceğe taşıyacak adayların kazanılarak, şirket strateji ve hedeflerine ulaşılması amaçlamaktadır.

İşe alım ve yerleştirme sürecinde objektif kararın verilmesini destekleyecek çağdaş değerlendirme yöntemleri kullanılarak, “Doğru İşe Doğru Çalışan” seçilmesi prensibi ile hareket ederiz.

“Doğru İşe Doğru Çalışan prensibinden hareketle; pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümü ya da bir bölümü uygulanır.

  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • Değerlendirme Merkezi Uygulamaları
  • İngilizce Seviye Belirleme Sınavı
  • Kişilik Envanteri

Belirtilen değerlendirme metotları kullanılarak; adayların bilgi, beceri ve yetkinlikleri ile niteliklerine uygun pozisyona yerleştirilmelerini sağlanmaktadır.

Akkök Yetenek Tohumları

Akkök Grubu Şirketleri olarak, “yeni mezun işe alım vizyonu” doğrultusunda; grup genelinde potansiyeli yüksek, yeni mezun gençlere yönelik  Akkök Yetenek Tohumları süreci yürütülmektedir. Bu süreç ile, gençlerimize farklı yollardan ulaşmayı ve onları “Akkök İle Geleceğine Yatırım Yap” mesajı ile Grubumuza kazandırmayı amaçlamaktayız. ( Kaynak )

Ak-Kim Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını çoğunlukla Yalova bölgesinden yapan Ak-Kim personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Ak-Kim’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Üretim Mühendisi Yalova
Elektrik Enstruman Mühendisi Yalova
Satış Yöneticisi Yalova
Satış Uzmanı Yalova
Makine Mühendisi Yalova

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin