Ak Sigorta Personel Alımı 2017

ak-sigorta-personel-alimi

Ak Sigorta Personel Alımı Yapıyor!

Ak Sigorta insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ak Sigorta personel alımı yapıyor. Bu ilanı çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Ak Sigorta iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz?  Ak Sigorta eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan Ak Sigorta iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ak sigorta bugün Türkiye’nin en önde gelen sigorta firmalarından birisidir. Haberin devamında da göreceğiniz gibi çeşitli pozisyonlarda ak sigorta personel alımı yapacaktır. Aşağıda sizler için ak sigortanın resmi sitesinden derlediğimiz insan kaynakları uygulamalarına, ücret sistemine ve işe alım sürecine göz atabilirsiniz. Ak sigorta insan kaynakları birimi diyor ki;

Aksigorta; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı sigorta sektöründe bizi zirveye taşıyan en değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. İnsan Kaynakları Yönetimi; şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı ve Aksigorta’nın ana sermayesi olan çalışanların profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlar.

Ak Sigorta İnsan Kaynakları Uygulamaları

İşe Alım

Aksigorta’da tüm pozisyonların gerektirdiği özellikler tanımlanmıştır. İşe alım süreci sırasında adaylar, bu gereklilikler doğrultusunda değerlendirilir. İşe alım sürecinde mülakat, çeşitli analizler ve referans kontrolü yapılarak en doğru adayın işe yerleştirilmesi sağlanır.

Ücret ve Diğer Haklar

Aksigorta’da sektör koşullarını ve enflasyon oranını dikkate alan, Performans Değerlendirme Sistemine dayalı, adil ve gerçekçi bir ücret politikası uygulanmaktadır. Ücret; maaş ve 4 ikramiyeden oluşur. Hizmet merkezi çalışanları için 12 maaş ve performans primi sistemi uygulanır. Aksigorta ayrıca çalışanlarına öğle yemeği ve geliş gidişlerde servis imkanı sağlar.

Ak Sigortanın Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Personel ihtiyacını genel olarak İstanbul’dan karşılayan ak sigorta bir kaç farklı ilde de personel alımı yapıyor. Ak sigorta personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıdaki tabloda bildirmiştir.

Pozisyon Şehir
Tahsilat Takip Uzmanı/Yöneticisi İstanbul ( Anadolu )
Reinsurance Executive İstanbul ( Anadolu )
Internal Control, Risk Management and Compliance İstanbul ( Anadolu )
İç Denetim Uzmanı İstanbul ( Anadolu )
Acente Satış Uzmanı- Gaziantep Gaziantep
Acente Satış Uzmanı – Konya Bölge Konya
Acente Satış Uzmanı İstanbul 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul ( Anadolu – Avrupa )
Acente Satış Uzmanı – Antalya Antalya
Oto Hasar Uzmanı İstanbul ( Anadolu – Avrupa )
Projeler ve Süreç Yönetimi Uzmanı İstanbul ( Anadolu – Avrupa )
IT Security Executive İstanbul ( Anadolu – Avrupa )
Satış Koordinasyon Yöneticisi İstanbul ( Anadolu – Avrupa )
Oto Dışı Hasar Uzmanı / Yöneticisi İstanbul ( Anadolu – Avrupa )

Ak sigortaya iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir