Ak Yatırım Personel Alımı 2017

ak-yatirim-personel-alimi

Ak Yatırım Personel Alımı Yapıyor!

Ak Yatırım insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ak Yatırım personel alımı yapıyor. Ak Yatırım iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ak Yatırım iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Ak Yatırım eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ak Yatırım 1996 yıllarında kurulmuştur. Sermaye piyasasında faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren firma ülkemizde 13 merkez şubesi ve genel müdürlükleriyle hizmetlerine devam etmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Ak Yatırım personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Ak Yatırım İnsan Kaynakları

İŞE ALIM VE YERLEŞTİRME

Ak Yatırım, piyasadaki saygın ve güvenilir konumunu çalışan kalitesi ile birleştirerek, gelecek vaad eden, kendine güvenen, etik, sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve sermaye piyasalarında kariyer yapmak isteyen adayları bekliyor!

PERFORMANS YÖNETİMİ

Ak Yatırım’da Performans Yönetim Sistemi, çalışanların performanslarının, şirket hedefleri doğrultusunda sürekli geliştirilmesini sağlayan bir yönetim sürecidir. Şirket hedefleri ile uyumlu bireysel hedefler ve yetkinlikler kapsamında bireylerin performanslarını yöneterek çalışanlarımızın, bölümlerimizin ve şirketimizin daha iyi sonuçlar elde etmesi amaçlanmaktadır. ( Kaynak )

Ak Yatırım Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Ak Yatırım personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Ak Yatırım’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Muhasebe Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul – Avrupa
Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı İstanbul – Avrupa
Operasyon Yönetmen Yardımcısı İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir