Akay İnşaat Personel Alımı 2017

akay-insaat-personel-alimi

Akay İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Akay İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Akay İnşaat personel alımı yapıyor. Akay İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Akay İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Akay İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İnşaat sektörünün önemli markalarından biri olan Akay İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Akay İnşaat Hakkında

AKAY İNŞAAT, 1985 yılında, mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren, üniversiteler, İller bankası, Milli Savunma Bakanlığı gibi değişik kamu kuruluşlarının, bina, kampus, okul, depo v.b. üst yapı projelerinin taahhüt işlerini üstlenerek, üstlendiği projeleri süresi içerisinde ve üstün kalitede tamamlayarak yeni projelere yönelmiştir.

AKAY İNŞAAT 2005 yılında yeni ortaklık yapısı ile geçmiş yıllardan gelen birikim ve tecrübesini TOKİ’nin yürüttüğü toplu konut ve sosyal donatı projelerine yönlendirmiştir. Belirtilen yıldan bu yana yurtiçinde değişik vilayetlerde başarı ile gerçekleştirdiği birçok toplu konut projesi kapsamında, 8.300 konut, 8 adet okul, 5 adet ticaret merkezi, 5 adet cami, 1 adet karakol, 2 adet sağlık Ocağı, 1 adet kreş ve 2 adet hastane projesi bulunmaktadır.

Vizyonumuz

AKAY İNŞAAT, değişik branşlarda uzman kadrosunu, seçkin idari ve teknik yönetici kadrosunu, kapasitesini ve teknik donanımını her yönüyle günün teknolojik ilerlemelerine paralel olarak geliştirmektedir.

Bugün doğrudan 1.200 kişiye istihdam imkanı sağlayan AKAY İNŞAAT, yeni vizyonu ile inşaat sektörünün değişik segmentlerinde faaliyetlerini genişleterek, büyüyen sermaye yapısı ve makine parkı ile ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Akay İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle Ankara ve ihtiyaç duyduğu şehirlerden yapan Akay İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek size uygun bir işe karar verebilirsiniz.

Bu ilana bakanlar buna da baktılar;

Nurol İnşaat İş İlanları

1 Yorum
  1. 31 Temmuz 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin