Akbank Personel Alımı 2017

akbank-personel-alimi

Akbank Personel Alımı Yapıyor!

Akbank insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Akbank personel alımı yapıyor. Akbank iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Akbank iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Akbank eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri Adana’da atılan Akbank 1948 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörde gösterdiği başarılı faaliyetlerle kısa sürede pek çok insan tarafından tercih edilmeye başlanan Akbank ülkemizin en büyük bankalarından birisi haline gelmiştir. Türkiye’nin neredeyse tüm bölgelerinde faaliyetlerine devam eden Akbank personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de ilanın devamını inceleyerek Akbank’da çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Akbank İnsan Kaynakları Bu Nitelikte Personel Arıyor

Tüm resmi kurumlarda olduğu gibi Akbank insan kaynakları birimi de personel alımı yapmadan önce ince elemeler yapmaktadır. Bu elemelerden bazıları mülakat esnasında gerçekleşirken bazıları ise başvuru formları incelenirken gerçekleşir. İşte Akbank İK birimininin personel adaylarında aradığı nitelikler;

 1. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan
 2. 28 Yaşından Büyük Olmayan
 3. Üniversite Mezunu
 4. Erkeklerin Vatani Görevini Yapmış Olması
 5. İletişim Becerileri Yüksek Olan
 6. Takım Çalışmasına Uyum Sağlayabilen
 7. Daha Önce Akbank Çalışma Başvurusu Olumsuz Sonuçlanmayan

Yukarıdaki niteliklere uygun olan personel adayları Akbank’a iş başvurusunda bulunabilirler.

Akbank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin neredeyse her bölgesinde yapmaya devam eden Akbank personel alımı yapacağı pozisyonları duyurdu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Abank’ın bu günlerde 25’in üzerinde açık pozisyonu bulunmaktadır. Sizler de bu ilanlardan kendinize göre bir iş seçip kariyerinizi Akbank gibi özel bir firmada devam ettirebilirsiniz.

 • Gişe Yetkilisi
 • İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi
 • Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi
 • Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi
 • KOBİ Saha Satış Yönetici Yardımcısı

Akbank Personel Alımı Yapacağı Şehirleri Belirledi

İstanbul – ( Avrupa, Anadolu )Adıyaman, Gaziantep, Antalya, Hatay, Kahramanmaraş, Ankara, Kahramanmaraş (Elbistan), Kilis, Malatya, Osmaniye, Bursa, Şanlıurfa, Şanlıurfa (Siverek, Viranşehir), Afyon, Bilecik (Bozüyük), Eskişehir, Kütahya, Uşak, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Manisa, Bartın, Bolu, Düzce, Karabük, Kastamonu, Sakarya, Zonguldak, Ardahan, Artvin, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Giresun, Kars, Rize, Trabzon

Akbank personel alımı 2017 yıllarında bu pozisyonlarda ve şehirlerde yapılacaktır. Sizler de Akbank gibi büyük banka’da çalışıp kariyerinizin en güzel adımlarını atabilirsiniz. Buradan Akbank insan kaynakları sayfasına giderek konu ile ilgili daha detaylı bilgiye ve başvuru yapılacak kanallara ulaşabilirsiniz.

15 Yorum
 1. 1 Ağustos 2017
 2. 20 Haziran 2017
 3. 6 Haziran 2017
 4. 12 Nisan 2017
 5. 13 Mart 2017
 6. 9 Mart 2017
 7. 25 Şubat 2017
 8. 6 Ocak 2017
 9. 6 Ocak 2017
 10. 12 Kasım 2016
 11. 8 Kasım 2016
 12. 21 Eylül 2016
 13. 9 Eylül 2016
 14. 16 Nisan 2016
 15. 23 Ocak 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir