Akfen Personel Alımı 2017

akfen-personel-alimi

Akfen Personel Alımı Yapıyor!

Akfen insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Akfen personel alımı yapıyor. Akfen iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Akfen iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Akfen eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1976 yıllarında kurulan Akfen ülkemizin en büyük holdingleri arasında yerini almaktadır. Bir çok sektörde gösterdiği faaliyetlerle yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Akfen personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin pek çok şehrinde alımlarını sürdürecek olan Akfen’e iş başvurusu yapmak için ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Akfen İnsan Kaynakları

Temel İnsan Kaynakları politikamız, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir.

İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı, kurumsal hedefleri bireysel hedeflere indirgemeyi böylece Şirket hedeflerine etkin ve verimli biçimde ulaşılmasını desteklemekle yükümlüdür.

Çalışan profilimiz; değişim ve gelişime açık, başarı motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına takım ruhuna inanan, kaynaklarını ve zamanı doğru kullanan ve aynı zamanda sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır. ( Kaynak )

Akfen Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinde yapacak olan Akfen personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Akfen’de kendinize uygun bir işe başvuruda bulunabilirsiniz.

1 Yorum
  1. 21 Şubat 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin