AKINSOFT Personel Alımı 2018

akinsoft-personel-alimi

AKINSOFT Personel Alımı Yapıyor!

AKINSOFT insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre AKINSOFT personel alımı yapıyor. AKINSOFT iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? AKINSOFT iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde AKINSOFT eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1995 yıllarında kurulan AKINSOFT yazılım konusunda sektörün en önemli markalarından biridir. Kurulduğu günden bu yana gösterdiği faaliyetlerle en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen AKINSOFT personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

AKINSOFT İnsan Kaynakları

Takım çalışmasının esas olduğu şirketimizde her geçen gün personel sayımız hızla artmaktadır.

Personel seçme ve yerleştirme sürecinde ana ilke, kişilere eşit fırsat vererek; gelişmeye açık, değişimden korkmayan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitim düzeyi yüksek, takım çalışmasını seven, genç ve dinamik kişileri şirkete kazandırmaktır.

Günümüz bilişim teknolojisinde AKINSOFT olarak hedefimiz ülkemizde yazılımın öncüsü olmak ve dünyaya, AKINSOFT olarak “biz de varız” demektir. Bu nedenle yaptığımız çalışmaların haricinde genç ve dinamik bir ekip oluşturma çalışmaları da hızla devam etmektedir. AKINSOFT bünyesine alınacak personel nitelikleri için “Departman Açıklamaları” bölümünü inceleyebilirsiniz.

Amacımız

Şirket kültürüne uygun nitelikli iş gücünü çekmek, geliştirmek ve muhafaza etmek.

Seçme-Yerleştirme Sürecimiz

İnsan Kaynakları ekibimiz, tüm başvuruları değerlendirerek, gereksinimler doğrultusunda gerekli departmanlara iletmektedir. Başvurularınızı AKINSOFT Genel Merkeze direkt olarak ya da internet sitemiz aracılığıyla online olarak yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra başvurularınız İnsan Kaynakları Ekibimiz tarafından değerlendirilip, size olumlu-olumsuz geri bildirimde bulunulacaktır.

AKINSOFT Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan AKINSOFT personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek firmanın açık pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan firmanın online başvuru sayfasına gidebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Engelli Personel Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Konya
Müşteri Temsilcisi İstanbul – Avrupa Yakası
Aşçı Konya
Muhasebe Personeli Konya
Genel Başvuru İstanbul – Avrupa
Garson Konya
ASP .Net Yazılım Uzmanı Türkiye
C/C++ Programcı Konya, Türkiye
Hizmet Personeli Konya

Bir Cevap Yaz