Akpet Personel Alımı 2018

akpet-personel-alimi

Akpet Personel Alımı Yapıyor!

Akpet insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Akpet personel alımı yapıyor. Akpet iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Akpet iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Akpet eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Lukoil markasına bağlı olan Akpet Gaz 2000 yıllarında faaliyet hayatına başlamıştır. Kendi sektöründe önemli markalardan biri olan Akpet personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Akpet Gaz firmasına sizler de iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. İlanın ayrıntıları aşağıdadır;

Akpet İnsan Kaynakları

Personel yönetim politikamız güçlü ve istikrarlı kurumsal kültüre ve düzenli kurumsal değerler sistemine sahip, bir bütün olarak entegre olmuş şirket politikasıdır.

Personel yönetim politikamızın temelini aşağıdaki konularda somut adımların atılmasını öngören sistemin kurulması oluşturmaktadır:

  • Şirket stratejisi kapsamında belirlenen amaçlara ulaşılması için her bir çalışanın bireysel motivasyonunun sağlanması;
  • Elde edilen sonuçların değerlendirilmesi için kriterlerin oluşturulması;
  • Çalışanların ödüllendirilmesi ve teşvik edilmesi.

Personel yönetim politikamızın başlıca hedefi, LUKOIL Grubu şirketlerinin iş piyasasında her zaman tercih edilen bir işveren olarak bilinmesini sağlayacak olan personel yönetimi sisteminin kurulmasıdır.

Akpet Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli şehirlerinden yapacak olan Akpet personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan firmanın insan kaynakları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz