Aksa Doğalgaz Personel Alımı 2018

aksa-dogalgaz-personel-alimi

Aksa Doğalgaz Personel Alımı Yapıyor!

Aksa Doğalgaz insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Aksa Doğalgaz personel alımı yapıyor. Aksa Doğalgaz iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aksa Doğalgaz iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Aksa Doğalgaz eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Aksa Doğalgaz Kazancı Holding’in bir parçasıdır. Kuruluş yılları 1950’li yıllara dayanan Aksa Doğalgaz personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkenin doğalgaz ve enerji sektöründe lider bir konumda olan Aksa Doğalgaz çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada çalışıp iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını incleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Aksa Doğalgaz İnsan Kaynakları

Seçme ve Yerleştirme

Stratejik Planlama ve uzun dönemli hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz potansiyel adayları grubumuza çekmek, seçim sürecini fırsat eşitliği doğrultusunda ve herhangi bir ayrımcılık yapmadan; pozisyonunun gerektirdiği tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirerek, bir sistem dahilinde profesyonelce geliştirmek ve yönetmek temel amacımızdır.

Yapılan başvurular insan kaynakları departmanı tarafından yetkinlik bazlı olarak değerlendirilmektedir. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından ön değerlendirmeye alınan adayların, ikinci aşamada ilgili birim yöneticileri tarafından teknik yeterlilikleri değerlendirilir ve müşteri odaklı düşünen, öğrenmeye ve değişime açık, çok kültürlü ortamlara uyumlu, teknoloji ve yenilikleri takip eden, takım çalışmalarına uyumlu adaylar arasından seçim yapılır. Değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylardan, düşünülen posizyon için başvurusunun geçerliliği konusunda teyit alınır ve adaya iş hakkında kısa bir ön bilgilendirme yapılarak iş teklifinde bulunulur ve teklifi kabul eden aday işe başlatılır.

Aksa Doğalgaz Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Ülkenin farklı bölgelerinde sürekli personellere ihtiyaç duyabilen Aksa Doğalgaz personel alımı yapmayı sürdürüyor. Aksa Doğalgaz’da çalışmak isteyen insanlarımız firmanın iş başvuru formunu eksiksiz doldurup göndermek zorundadır. Firma bu günlerde Abone Bilgi Yönetim Sistemi Destek Uzmanı gibi pozisyonlara eleman alımı yapacaktır. Aksa Doğalgaz iş başvurusu için tıklayınız.

                                Pozisyon                 Şehir
Harita Mühendisi Şanlıurfa
Muhasebe Yetkilisi Trabzon
Stok Kontrol Elemanı Ağrı
Genel Başvuru Bolu
Bakım Teknikeri Mersin
Acil Ekip Görevlisi Mersin
İstasyon Görevlisi Balıkesir
Harita Mühendisi Ağrı
Bakım Mühendisi İstanbul ( Anadolu )
İstasyon Görevlisi Bilecik
1 Cevap = “Aksa Doğalgaz Personel Alımı 2018”
  1. Zekerya 1 Nisan 2016

Bir Cevap Yaz