Aksa Jenaratör Personel Alımı 2018

aksa-jenarator-personel-alimi

Aksa Jenaratör Personel Alımı Yapıyor!

Aksa Jenaratör insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Aksa Jenaratör personel alımı yapıyor. Aksa Jenaratör iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aksa Jenaratör iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Aksa Jenaratör eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1968 yıllarında atılan Aksa Jeneratör kurulduğu günden bu yana verdiği hizmetlerle kendi sektörünün en önemli markalarından birisi olmuştur. Bugün ülkemiz dışında, Çin ve Amerika gibi bölgelerde bulunan üretim tesisleriyle dünya çapında bilinen bir marka olan Aksa Jeneratör personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Aksa Jeneratör’e nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Aksa Jenaratör İnsan Kaynakları

1968 yılında Ali Metin Kazancı’nın kurduğu elektrikli motor fabrikasıyla üretim yolculuğuna başlayan AKSA, 1984 yılında ilk jeneratörünü üretmiş ve kısa zamanda elektrik enerjisi temini için makine ve donanım üretimi konusunda uzmanlaşarak, dünyadaki sayılı jeneratör üreticilerinden biri olmuştur. 1994 yılında Aksa topluluğunun Kazancı Holding adı altında holdingleşmesi ve yeniden organizasyonu ile Aksa Jeneratör bugünkü yapısına ulaşmıştır. Uzun yıllardır Türkiye jeneratör pazarının lideri olan Aksa, Türkiye’nin en büyük 200 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firması arasında yer almaktadır. ( Kaynak )

Aksa Jenaratör Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde yeni personel ihtiyacı duyabilen Aksa Jeneratör personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Aksa Jeneratör’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 Cevap Yazılmış = “Aksa Jenaratör Personel Alımı 2018”
  1. Dursun Demir 2 Ağustos 2017
  2. Zeynep 4 Kasım 2016

Bir Cevap Yaz