Aktes Mühendislik Personel Alımı 2017

aktes-muhendislik-personel-alimi

Aktes Mühendislik Personel Alımı Yapıyor!

Aktes Mühendislik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Aktes Mühendislik personel alımı yapıyor. Aktes Mühendislik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aktes Mühendislik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Aktes Mühendislik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Aktes Mühendislik Hakkında

Şirketimiz 1973 İTÜ Mak. Fak. Mezunu Ali Zekai Akay tarafından kurulmuş olup günümüze kadar mekanik tesisat, imalat ve taahhüt işlerinde birçok başarılı projeye imza atmıştır. 32 yıllık bilgi ve tecrübesi ile ısıtma soğutma havalandırma ve sıhhi tesisat konularında üstün görev anlayışı ile hizmetine devam etmektedir.

Referanslarımız altında AKTES’in çalışma alanına giren konulardaki genel tecrübesi özetlenmeye çalışılmış ve mekanik tesisat alanında sunulmuş olan değişik projelerden örnekler verilmiştir. Bu projelerin çeşitliliği ve kapsamları AKTES’in birçok alandaki geniş tecrübesini yansıtmaktadır. ( Kaynak )

Aktes Mühendislik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapan Aktes Mühendislik bugünlerde makine mühendisleri aramaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız Aktes Mühendisliğe iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir