Aktif Bank Personel Alımı 2018

aktif-bank-personel-alimi

Aktif Bank Personel Alımı Yapıyor!

Aktif Bank insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Aktif Bank personel alımı yapıyor. Aktif Bank iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aktif Bank iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Aktif Bank eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kuruluş tarihi 1999 olan ve 2006 yıllarından sonra yeniden yapılanmaya giden Aktif Bank ülkemizin köklü bankalarından birisidir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Aktif Bank personel alımı yapmaya devam ediyor. Sektörün önemli markalarından birisi olan Aktif Bank bünyesinde sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Aktif Bank İnsan Kaynakları

Sizi Aktif Çalışma Hayatına Davet Ediyoruz

İnsan Kaynakları olarak temel amacımız, İnsan kaynağının en değerli kaynak olduğu ve entellektüel sermayemizi oluşturduğunun bilinci ile, bu değeri daha da yükseltecek uygulamalar geliştirmek, çalışanlarımız arasında ayrım gözetmeksizin kendilerini geliştirebilecekleri, enerji ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaran, yeteneklerini sergilemeye uygun, üstün performansın ödüllendirildiği bir iş ortamı yaratmaktır.

Ekip ruhunu korumak ve geliştirmek, birbirini tamamlayan, destekleyen bir takım yaratmak, gelecek başarılar için yaşamsal önem taşımaktadır. Bu nedenle, iyi eğitimli, konusunda uzman, genç ve dinamik insan kaynağımızın sürekli gelişimine ve eğitimine öncelik veriyor, bu konunun kurumsal geleceğimizde çok önemli bir rol oynayacağını ve rekabetteki yerimizi belirleyen unsurların başında geleceğini biliyoruz.

Aktif Bank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duyan Aktif Bank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Aktif Bank’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz