Akyapı İnşaat Personel Alımı 2017

akyapi-insaat-personel-alimi

Akyapı İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Akyapı İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Akyapı İnşaat personel alımı yapıyor. Akyapı İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Akyapı İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Akyapı İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin inşaat sektöründe önemli firmalardan biri olan Akyapı İnşaat 1998 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörün ihtiyaçlarına yönelik başarılı çalışmalar sonucunda tanınır bir marka haline gelen Akyapı İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Akyapı İnşaat Hakkında

Firmamızın uzun yıllar özel sektörde kazandıkları tecrübelerini birleştirip şahıs ve kurumlara daha profesyonel hizmetler sunabilmek için, iki inşaat mühendisi tarafından 1998 yılında kurulmuştur. Bugün Akyapı inşaat özverili ve deneyimli kadrosu fabrikalardan, toplu konutlara, sanayi sitelerinden, alışveriş merkezlerine, hastane, okul ve metro istasyonlarından, altyapı ve çevre düzenleme işlerine kadar inşaat sektörünün her alanında faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Vizyonumuz;

Müşterilerimize hizmeti ekonomik, güvenli estetik ve hızlı biçimde sunurak: sürekli tercih edilen, kaliteli ve kalıcı eserlere imza atan, dünya standartlarında bir firma olmak. İnşaat sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri uygulayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmektir.

Misyonumuz;

Hedefimiz geçmişiyle avunan değil, geleceğe yelken açmış bir kurum olmaktır. ( Kaynak )

Akyapı İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Akyapı İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Akyapı İnşaat’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Makine Teknikeri İstanbul – Avrupa
Kule Vinç Operatörü İstanbul – Avrupa
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul – Avrupa
Temizlik Görevlisi İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir