Akyurt Süpermarket Personel Alımı 2018

akyurt-supermarket-personel-alimi

Akyurt Süpermarket Personel Alımı Yapıyor!

Akyurt Süpermarket insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Akyurt Süpermarket personel alımı yapıyor. Akyurt Süpermarket iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Akyurt Süpermarket iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Akyurt Süpermarket eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1983 yıllarında besi çiftliği olarak faaliyetlerine başlayan Akyurt Süpermarket seneler içerisinde kendini çok iyi büyüterek süpermarket zinciri haline gelmiştir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Akyurt Süpermarket personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük markette bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde ilerletebilirsiniz. İlanın aşağıdadır aşağıdadır;

Akyurt Süpermarket Hakkında

1983 yılında Ankara-Keçiören`de ilk mağazası olan Akyurt, Besi Çiftliği`ni kurarak perakende alanında ilk yatırımını yapan Akyurt;

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin kaliteli ürünü, uygun fiyata sunmayı, İnsan merkezli alışveriş mekânları oluşturmayı, Hijyen ve sağlık kurallarına uygun hizmet anlayışı ile güvene dayalı sağlam ilişkiler kurarak daima müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerimizle ve çalışanlarımızla olan tüm ilişkilerimizde dürüstlük, güven, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir.

Başarımızın temelinde sürekli gelişme, bireysel ve kolektif yaşam kalitesine verilen önem, insana ve çevreye duyulan saygı yatmaktadır.

Akyurt, sağlıklı ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam edecektir.

Akyurt Süpermarket Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının tamamını Ankara bölgesinden yapan Akyurt süpermarket personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Akyurt Süpermarket’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Sekreter Ankara
Satınalma Asistanları Ankara
Muhasebe Elemanı Ankara

Akyurt iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz