Alarmnet Personel Alımı 2017

alarmnet-personel-alimi

Alarmnet Personel Alımı Yapıyor!

Alarmnet insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Alarmnet personel alımı yapıyor. Alarmnet iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Alarmnet iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Alarmnet eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

2006 yıllarında kurulmuş olan Alarmnet alarm konusunda akla gelebilecek her türde hizmet vermektedir. Kendi sektörünün lider markalarından biri olan Alarmnet personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan ve yayınladığı ilanlar ile bir çok insana yeni iş imkanları sunan Alarmnet’de sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Alarmnet İnsan Kaynakları

Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımızdır. Müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek, iş sahamızdaki öncülüğümüzü sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturuyor.

En gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, enerjik, dayanışma ruhuna sahip, müşteri ve hizmet bilincinde olan, işe ve kuruma bağlı, sürekli öğrenme ve gelişime açık, Alarmnet’de çalışmayı ayrıcalık sayan, kaliteli bir iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Alarmnet Bilinci ve Kültürünü korumak ve geliştirmek İnsan Kaynakları Politikamızın temel dayanağıdır.

Bizimle birlikte olan tüm çalışanlarımızın önce Alarmnet’in bir üyesi olduğunun bilincinde olmasını ve bununla gurur duymasını istiyoruz.

Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğuna inanıyor, çalışma arkadaşlarımızla ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz. Bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri katma ve gelişmelerine yardımcı olarak uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.

İnsanların eşit olduğuna inanıyor ve iş yaşantımızda da bu ilkeyi uyguluyoruz. Çalışanlarımız arasında ırk, cinsiyet ve inanç farkı gibi ayrım ve değerlendirme yapmayarak, herkese kendini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz.

İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarının yürütülmesinde çok titiz davranıyor; bu fonksiyonlarda çalışan arkadaşlarımızı sürekli geliştiriyoruz. ( Kaynak )

Alarmnet Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını çoğunlukla İstanbul bölgesinden yapan Alarmnet personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Alarmnet’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Sekreter İstanbul – Avrupa, Anadolu
Resepsiyon Görevlisi İstanbul – Avrupa, Anadolu
Kurumsal Müşteri Yöneticisi İstanbul – Avrupa
Müşteri Hizmetleri Sorumlusu İstanbul – Avrupa, Anadolu
Tahsilat Yetkilisi İstanbul – Avrupa, Anadolu
Tahsilat Sorumlusu İstanbul – Avrupa, Anadolu
Santral Görevlisi İstanbul – Avrupa, Anadolu
Temizlik ve Mutfak Görevlisi İstanbul – Avrupa, Anadolu
Operasyon Sorumlusu İstanbul – Avrupa, Anadolu
Şoför İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir