Albaksan Personel Alımı 2018

albaksan-personel-alimi

Albaksan Personel Alımı Yapıyor!

Albaksan insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Albaksan personel alımı yapıyor. Albaksan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Albaksan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Albaksan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’nin en büyük döküm şirketlerinden biri olan Albaksan 1980’li yıllarda kurulmuştur. Kendi sektörünün lider markalarından birisi olan Albaksan personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Albaksan Hakkında

ALBAKSAN A.Ş. kurulduğu 1980 yılından beri özel bakır alaşımları üzerinde uzmanlaşmış bir döküm şirketidir. Alanında birçok ürünü Türkiye’de ilk kez üreterek sektöre öncülük etmiştir. Bugün de ürettiği yüksek kaliteli ürünlerle yurtiçi ve yurt dışında her zaman müşterilerinin ilk tercihi olan ALBAKSAN, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip edip, uygulamalarına yansıtarak öncü kimliğini sürdürmektedir. Kuruluşunda değişik döküm metotları uygulayan ALBAKSAN A.Ş. zaman içerisinde yüksek iletkenlikli bakır üretimi konusuna odaklanmış, 2005 yılında bu tür üretime uygun yarı kontinü döküm tesisi kurmuştur. Bünyesinde bulunan sıcak dövme, ısıl işlem ve talaşlı imalat ünitelerinin yanı sıra, son yıllarda artan işlenmiş ürün talebini karşılamak amacıyla makine parkını CNC tezgahlarla zenginleştirmiştir. ( Kaynak )

Albaksan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapan Albaksan personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Albaksan’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz