Alease Personel Alımı 2018

alease-personel-alimi

Alease Personel Alımı Yapıyor!

Alease insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Alease personel alımı yapıyor. Alease iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Alease iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Alease eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bir Abank kuruluşu olan Alease ülkemizin finansal kiralama sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Verdiği kaliteli hizmetlerle sektörde en çok tercih edilen markalardan birisi olan Alease personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Alease Hakkında

1997 yılında kurulan ve Anadolu Grubunun finans iş kolunda faaliyet gösteren ALease, finansal kiralama sektörünün önde gelen kurumları arasında yeralmaktadır. Şirket iyi çeşitlendirilmiş bir müşteri grubuna yüksek kalite standartlarında finansal kiralama hizmeti sunmaktadır. Faaliyetlerinde etik değerlere her zaman bağlı kalmayı ilke edinen ALease, seçkin müşterilerinin beklentileri doğrultusunda esnek ve nitelikli çözümler üreterek yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda saygınlık kazanmıştır.

Küçük ve orta büyüklüklerdeki firmalar ALease’in portföyünün ana hatlarını oluşturmaktadır. Satıcı firmalarla birlikte gerçekleştirilen özel kampanyalar ve uzman kadrosunun üstün hizmetiyle müşterilerine sunduğu finansman alternatifleri ALease’in bu müşteri grubuna ulaşmasını sağlamaktadır. ( Kaynak )

Alease Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapan Alease personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyebilir, kendinize göre bir iş seçebilirsiniz. Alease iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz