Alimex Alüminyum Personel Alımı 2017

alimex-aluminyum-personel-alimi

Alimex Alüminyum Personel Alımı Yapıyor!

Alimex Alüminyum insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Alimex Alüminyum personel alımı yapıyor. Alimex Alüminyum iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Alimex Alüminyum iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Alimex Alüminyum eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Alüminyum sektörünün önemli markalarından birisi olan Alimex Alüminyum personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Alimex Alüminyum Hakkında

SUNPARADISE® 1993 yılında %99 yabancı sermaye ile kurulmuş olup halen Sakarya Akyazı’daki tesislerinde 50.000 m² arazi üzerinde, 10000 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır. Üretiminin %99’u İsviçre, Almanya, Avusturya,İsveç, İngiltere, Tayland gibi yabancı ülkelere ihraç edilmektedir. Bu ihracatın yıllık ortalaması 6.000.000$’ı bulmaktadır. Kışbahçesi konstrüksiyonlarında ülkemizde halen öncülüğünü ve benzersizliğini koruyan sistemler, dünya çapında da kalitesini kabul ettirmiştir. Kapasitesini güngeçtikçe artan talep doğrultusunda artıran SUNPARADISE®, 150.000m²/yıllık kapasiteli tesisleri ile Türk ve Dünya inşaat sektörünün hizmetindedir.

Alimex Alüminyum Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bugünlerde alımlarını genellikle Sakarya bölgesi civarından yapan Alimex Alüminyum personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Alimex Alüminyuma iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Depo Uzmanı Sakarya
Lojistik Şefi Sakarya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir