Alliance Healthcare Personel Alımı 2017

Alliance Healthcare Personel Alımı

Eski adıyla Hedef Alliance Holding insan kaynakları hakkında bilgiler ve Alliance Healthcare personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Alliance Healthcare iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Alliance Healthcare iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Alliance Healthcare eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Alliance Healthcare Hakkında

30 yıl önce eczanelere ilaç temini sağlamak için kurulan Alliance Healthcare dünyanın ilk global eczane odaklı güzellik ve sağlık girişimi olarak bilinen Walgreens Boots Alliance’ın Türkiye’deki ilaç dağıtımı ve satışı yapan şirketidir. Şirket çok yönlü toptancılık hizmetleri sunmaktadır.

Bugün 68 noktadan yaklaşık 17,000 müşteriye hizmet veren Alliance Healthcare ilaç, sağlık, medikal, güzellik ürünleri gibi ürünlerin dağıtımını ve satışını gerçekleştirmektedir.

Alliance Healthcare İş İlanları

Türkiye’nin en büyük ilaç dağıtım şirketlerinden olan Alliance Healthcare 30 yıldır toptan ilaç satış ve dağıtımı yapmaktadır. Kendisine yeni çalışma arkadaşları arayan Alliance Healthcare Personel Alımı ile pek çok kişiye yeni bir iş imkanı sağlamaktadır.

Kurumsal bir firmada çalışmak istiyor ve bu alanda deneyimlerinize ve yeteneklerinize güveniyorsanız Alliance Healthcare iş ilanları ile siz de şansınızı deneyebilirsiniz.

Alliance Healthcare Çalışma Şartları

Son derece modern çalışma koşulları ve çalışan hakları sunan Alliance Healthcare çalışanlarının performans değerlendirmesine büyük önem vermekte ve ücretlendirmede de oldukça iyi rakamlar sunmaktadır. Kendini geliştirmek isteyen çalışanlar için her zaman yükselmeye uygun olan kariyer basamakları ile kariyer odaklı çalışan ve gelişime açık bireylere olumlu koşullar sunan şirketin bir parçası olmak ister misiniz?

Alliance Healthcare’in Adaylarda Aradığı Özellikler

Şirket çalışanlarından birtakım özelliklere sahip olmalarını beklemektedir. Eğer Alliance Healthcare İş Başvurusu yapacaksanız şu özelliklere sahip olmanız tercih sebebi olacaktı

  • Diksiyonu düzgün
  • Sağlık ve medikal sektörüne hakim
  • Görünümüne, şıklığına ve davranışlarına dikkat eden
  • İnsan ilişkilerinde yetenekli, tercihen bu alanlarda eğitim almış
  • Ürünler ile ilgili bilgi sahibi olan, ürün satışı yapabilen
  • Takım çalışmasına inanan, takım arkadaşları ile sinerji yaratabilen
  • Kurum içinde ve dışında düzenlenen eğitimlere katılmaya istekli
  • Kişisel gelişime açık, insan ilişkilerine duyarlı

Alliance Healthcare Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul’dan yapan Alliance Healthcare personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek Alliance Healthcare’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Alliance Healthcare bünyesinde çalışmak isteyen adayların Alliance Healthcare İş İlanları yayınlandığı zaman iş başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Alliance Healthcare iş başvurusu için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

Dilek Ecza Deposu İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir