Alpet Personel Alımı 2017

alpet-personel-alimi

Alpet Personel Alımı Yapıyor!

Alpet insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Alpet personel alımı yapıyor. Alpet iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Alpet iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Alpet eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Enerji sektöründe faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Alpet, Altınbaş Holding’e bağlı bir kuruluştur. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Alpet personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Alpet İnsan Kaynakları

Genç şirketimiz Alpet’in insan kaynağı, şirketin en önemli değerlerindendir.

Çalışanlarımızın, proaktif, şirketimize değer katan, yenilikçi bir yaklaşıma sahip olması bizim için büyük bir öneme sahiptir.

İçinde bulunduğunuz dinamik sektörde, tecrübeli, konusunda uzman ve genç yeteneklerle büyük başarılara imza atıyoruz.

Alpet yöneticilerini kendi içinden yetiştirmektedir

İşe Alım Süreci

Alpet’te tüm işe alım süreçleri, söz konusu pozisyonun gerekliliklerini en yeterli şekilde karşılayacak olan eğitim, deneyim, yetkinlik ve donanıma sahip olan adayı işe almaya yöneliktir. Yetkinlik bazlı mülakatlar, gerekli durumlarda test ve envanterler uygulanmaktadır.

Alpet Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Alpet personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Alpet’e iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Alpet insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir