Alternatif İnşaat Personel Alımı 2017

alternatif-insaat-personel-alimi

Alternatif İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Alternatif İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Alternatif İnşaat personel alımı yapıyor. Alternatif İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Alternatif İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Alternatif İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin inşaat sektörünün önemli markalarından birisi olan Alternatif İnşaat 1998 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bir çok başarılı projede imzası bulunan Alternatif İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlamasıyla da ciddi bir istihdam ortamı yaratan bu büyük firmanın ilanlarını inceleyerek sizler de Alternatif İnşaat’ın bünyesinde bir iş sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Alternatif İnşaat Hakkında

Türkiye’nin önde gelen inşaat firması Alternatif İnşaat 18.03.1998 tarihinde özgün mimari yaklaşımı, malzeme kalitesi, müşteri odaklı hizmetleri, teknolojik altyapısı ve çevreye duyarlılığı ile fark yaratan projeler geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Günümüzdeki sermayesi 150.000 tl olan Alternatif İnşaat’ın tüm hisselerini 20.03.2009 tarihinde firma ortaklarından Mutlu Rüştü Özsoy devralmıştır.

Firmamız yenilikçi vizyona sahip deneyimli ekibiyle teknolojileri yakından takip etmekte ve bunları projelerinde uygulamaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize kalite ve sağlamlılıktan ödün vermeden en iyi hizmeti sunarak halihazırda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. ( Kaynak )

Alternatif İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle Ankara bölgesinden yapan Alternatif İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Zaman zaman faaliyet gösterdiği farklı bölgelerde de yeni elemanları bünyesine katan firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Alternatif İnşaat’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir