Altınbaş Personel Alımı 2018

altinbas-personel-alimi

Altınbaş Personel Alımı Yapıyor!

Altınbaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Altınbaş personel alımı yapıyor. Bu ilanı çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Altınbaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Altınbaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan Altınbaş iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Altınbaş kuyumculuk 1975 yılında altınbaş ailesi tarafından temelleri Gaziantep şehrinde atılmıştır. Altınbaş o tarihten bu yana başarılı ve disiplinli çalışmalarıyla Türkiye’nin mücevherat sektöründe en iyi firmalardan birisi haline gelmiştir. Dünya üzerinde 500’ün üstünde mağazasıyla müşterilerine üstün hizmet anlayışı sunan altınbaş mücevherat yurt genelinde bir çok mağazasına eleman alımı yapacaktır. Haberimizde altınbaş insan kaynakları bölümünün personel adaylarına yaptığı duyuruyu ve ihtiyaç duyduğu iş pozisyonlarını bulacaksınız. Altınbaş personel alımı ilanı en ince ayrıntılarıyla aşağıdaki gibidir.

Altınbaş İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları Vizyonumuz:

Yetenekli, şirketine bağlı, Altınbaş değerlerini benimsemiş verimli bir işgücüne sahip olmak.

İnsan Kaynakları Misyonumuz:

Hedef ve stratejilerimiz ile uyumlu olarak çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarının hayata geçirilmesini, ihtiyaçlar paralelinde uzmanlaşmış kadroların istihdamını sağlamak ve geleceğin kadrolarının yetiştirilmesi için gerekli planlama ve uygulama faaliyetlerini yürütmek, etkinlik ve verimliliği sağlayacak yapılanma ve iş süreçlerinin uygulanmasını sağlamak.

İnsan Kaynakları Stratejimiz:

Kurumun stratejik hedeflerine ulaşması  ve sektördeki liderliğini sürdürebilmesi için, organizasyonun bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını analiz etmek, güvenilir, hızlı hareket eden ve proaktif bir organizasyonel yapıyı sağlamak, bu ihtiyaçlara en uygun insan kaynağını geliştirecek sistemleri kurmaktır.

Ücret Politikamız:

Ücret kademelerimiz, güncel piyasa eğilimlerini yansıtabilmek ve personelin artan performansını değerlendirmek amacıyla düzenli olarak gözden geçirilmektedir. Piyasa koşulları ve şirket içi dengeler göz önünde bulundurularak, eşit işe eşit ücret uygulanması esastır. Çalışanlarımıza yılda 12 maaştan oluşan (yıllık) ücret politikası uygulanmaktadır. Belirlenmiş şirket politikaları çerçevesinde, yılda 1 (bir) kez Ocak ayında piyasa konumlandırması ile kişisel ve takım performans sonuçları dikkate alınarak ücret artışı yapılabilir.

Altınbaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin bir çok noktasında eleman ihtiyacı duyan altınbaş personel alımı yapacağı boş pozisyonları aşağıdaki tabloda bildirmiştir. Size en uygun işe karar vererek anında başvuru yapabileceğiniz bağlantıyı tablonun altında bulacaksınız.

                                Pozisyon                 Şehir
Profilo Bayi Mağaza Personeli İstanbul
Kale Center AVM Mağaza Müdür/ M. Yardımcısı İstanbul
Bayi CADDE Mağaza Satış Danışmanı Sivas
Alanya Bayi Mağaza Personeli Antalya
Mersin AVM Bayi Mağaza Satış Danışmanı Mersin
Forum Trabzon AVM Mağaza Satış Danışmanı Trabzon
Şirinevler Bayi Mağaza Satış Danışmanı İstanbul
M1 AVM Bayi Mağaza Satış Danışmanı Adana
Sultanahmet Cadde Mağaza Uzm. Satış Danışmanı İstanbul
Olivium AVM Bayi Mağaza Satış Danışmanı İstanbul
Van Bayi Mağaza Satış Danışmanı Van
İskenderun Prime Mall Bayi Mağaza Satış Danışmanı Hatay
İzmir Bayi Mağaza Satış Danışmanı İzmir
Manisa Bayi Cadde Mağaza Satış Danışmanı Manisa

Altınbaşa iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

 

1 Cevap = “Altınbaş Personel Alımı 2018”
  1. ipek 7 Kasım 2015

Bir Cevap Yaz