Anadolu Efes Personel Alımı 2018

anadolu-efes-personel-alimi

Anadolu Efes Personel Alımı Yapıyor!

Anadolu Efes insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Anadolu Efes personel alımı yapıyor. Anadolu Efes iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Anadolu Efes iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Anadolu Efes eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük bira üreticisi olan Anadolu Efes 1969 yıllarında kurulmuştur. O yıllardan itibaren verdiği kaliteli hizmetleriyle en çok tüketilen markalardan birisi olan Anadolu Efes sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok noktasında insanlar tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde bir çok yeni eleman alacak olan Anadolu Efes personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Anadolu Efes İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları misyonumuz; Şirketimizin vizyon, misyon ve stratejileri doğrultusunda Şirketimizin büyüme ve karlılığına, çalışan verimliliğini arttırarak ve nitelikli, motive, bağlılığı yüksek iş gücü oluşturarak katkıda bulunmak, Şirketimiz stratejileri doğrultusunda İnsan Kaynakları stratejileri geliştirmek ve bütün operasyonlarda İnsan kaynakları sistemlerinin uygulanmasını koordine etmektir. İnsan kaynakları misyonumuz doğrultusunda temel stratejimiz; Şirket hedeflerine odaklı, takım halinde bilgi ile çalışan, sürekli gelişen, mutlu, motivasyonu yüksek ve eğitimli bir insangücü oluşturmaktır. İnsan kaynakları stratejimiz internet sitemizde kamuoyunun bilgisine de sunulmuştur.

Şirketimizin insan kaynakları stratejisi, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda hazırlanarak stratejik iş planlarımıza destek vermek amacıyla uygulanmakta olup aşağıdaki temel politikalar altında yürütülmektedir:

Anadolu Efes Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin farklı bölgelerinde sürekli olarak yeni personellere ihtiyaç duyabilen Anadolu Efes personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde birden çok adayın genel başvuru yaptığı firmaya sizler de iş başvurularınızı göndererek iş fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

8 Cevap Yazılmış = “Anadolu Efes Personel Alımı 2018”
  1. Murat 17 Ağustos 2017
  2. Ali 12 Ağustos 2017
  3. Mustafa 19 Ekim 2016
  4. mehmet 9 Ekim 2016
  5. Mehmet turgut 4 Ekim 2016
  6. nevzat saygılı 27 Eylül 2016
  7. şahin menekşe 22 Ağustos 2016
  8. Şemsinur Yoğunali 24 Nisan 2015

Bir Cevap Yaz