Anadolu Grubu Personel Alımı 2018

anadolu-grubu-personel-alimi

Anadolu Grubu Personel Alımı Yapıyor!

Anadolu Grubu insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Anadolu Grubu personel alımı yapıyor. Anadolu Grubu iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Anadolu Grubu iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Anadolu Grubu eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Anadolu Grubunun kuruluşu 1950’li yıllara dayanmaktadır. O yıllardan günümüze kadar geçen süreçte bugün Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olan Anadolu Grubu personel alımı yapmaya devam ediyor. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da tanınan bir firma olan Anadolu Grubu içecek, otomotiv, perakende, finans ve enerji gibi daha bir çok alanda hizmet vermektedir. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Anadolu Grubu İnsan Kaynakları

Anadolu Grubu İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz, iş sonuçlarında yarattığımız katkıyla bölgelerimizde İK uygulamalarında referans olmaktır.

Bu vizyon doğrultusunda stratejilerimiz;

• Yeni İK uygulamaları geliştirmek ve mevcut uygulamaları yeni şekilde yapmak,
• Anadolu Grubu İK uygulamalarını, üst düzeyde yaygın ve standart hale getirmek,
• İK uygulamalarının iş sonuçlarına sağladığı katkıyı artırmak,
• Kendi bölgelerimizde İK konusunda rol model olmaktır.

Anadolu Grubu Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Yılın her döneminde farklı şehirlerde elemanlara ihtiyaç duyan Anadolu Grubu personel alımı yapacağı pozisyonların listesini kendi sitesinde yayınlamaktadır. Sadece Türkiye genelinde değil yurt dışında da eleman alımları yapan bu firmada size uygun bir işe mutlaka rastlayabilirsiniz. Anadolu Grubuna iş başvurusu yapacağınız sayfaya gitmek için tıklayınız. 

Bir Cevap Yaz