Anadolu Yerbilimleri Personel Alımı 2017

anadolu-yerbilimleri-personel-alimi

Anadolu Yerbilimleri Personel Alımı Yapıyor!

Anadolu Yerbilimleri insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Anadolu Yerbilimleri personel alımı yapıyor. Anadolu Yerbilimleri iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Anadolu Yerbilimleri iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Anadolu Yerbilimleri eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Anadolu Yerbilimleri Hakkında

BİZ KİMİZ & NELER YAPIYORUZ?

Anadolu Yerbilimleri, zemin etütleri, imar planlarına esas jeolojik-jeoteknik etütler, kazıklı temeller, derin kazılar, iksa sistemleri, temel mühendisliği projelendirme ve inşaat kontrollük hizmetlerini uzman mühendis ve akademisyenler ile uluslararası standartlarda sunan deneyimli bir firmadır.

1997 yılında faaliyete başlayan firmamız, bugüne kadar pek çok karayolu, otoyol, tünel, metro, demiryolu, toplu konut, endüsriyel binalar, deniz yapıları, katı atık alanları, arazi kullanım ve çevre mühendisliği projeleri kapsamında, üstlenmiş olduğu mühendislik jeolojisi, jeofizik, jeoteknik ve temel mühendisliği hizmetlerini Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrikada başarıyla tamamlamıştır.

Talepler doğrultusunda, gelişmiş araştırma teknikleri ve ekipmanlar kullanılarak, iş kalitesi, emniyet ve uygun maliyeti esas alan optimum projelendirme ve inşaat hizmetleri sunmaktayız. ( Kaynak )

Anadolu Yerbilimleri Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Anadolu Yerbilimleri personel alımı yapacağı pozisyonları çeşitli ilan sitelerinden veya kendi duyuru kanallarından açıklamaktadır. Bu büyük firmada bir iş sahibi olmak için Anadolu Yerbilimleri ilanlarını takip ederek, uygun zamanlarda firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin