Anel Grup Personel Alımı 2017

anel-grup-personel-alimi

Anel Grup Personel Alımı Yapıyor!

Anel Grup insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Anel Grup personel alımı yapıyor. Anel Grup iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Anel Grup iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Anel Grup eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Çalışma hayatına Elektrik sektörüyle başlayan Anel Grup 1986 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu yıllardan bu yana bir çok başarılı projeye imza atan Anel Grup günümüze kadar gelen süreçte iyi bir büyüme kaydetmiştir. Hizmet verdiği alanlarda ülkenin önemli markalarından birisi olan Anel Grup personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Anel Grup İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Anel Grup’ta İnsan Kaynakları, kurum değerlerinden biri olan insana saygıyı ön planda tutarak, tüm çalışanlara gelişim fırsatları sunmayı, adil ve objektif bir tutumla, her çalışana ulaşan bir danışman rolü üstlenerek, kişisel, kurumsal performansı ve tüm paydaşlarla iletişimi güçlendirmeyi hedefler. Kurumun hedefleri doğrultusunda şirketin sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunmayı amaçlar.

Yaratıcı ve Etkin İnsan Kaynakları Uygulamaları

İnsan Kaynakları Politikalarıyla kurumun marka imajının güçlendirilmesi, tercih edilme oranının yükseltilerek devam ettirilmesi, böylece ulusal ve uluslararası faaliyet alanlarında ihtiyaç duyduğu kaliteli insan kaynağına ulaşılması hedeflenir. Kurumsal değerleri benimsemiş, yüksek motivasyona sahip ve işine tutkuyla bağlı çalışanlardan oluşan organizasyon yapısını sürekli kılmak amacıyla, yaratıcı ve etkin insan kaynakları uygulamaları hayata geçirilir.

Anel Grup Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde yeni elemanlar alacak olan Anel Grup personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Anel Grup’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ İstanbul, İzmir
ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSİ Adıyaman, İstanbul, İzmir
ANELSİS / TEKLİF UZMANI İstanbul – Anadolu
MEKANİK BAKIM TEKNİKERİ Anadolu
PROJE MÜHENDİSİ Anadolu
MEKANİK TASARIM YÖNETİCİSİ Anadolu
ELEKTRİK TASARIM MÜHENDİSİ Anadolu
TEKLİF YÖNETİCİSİ Katar
UZMAN ELEKTRİK TEKLİF MÜHENDİSİ Anadolu
DÖNEMSEL / ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ Samsun, Trabzon
KIDEMLİ ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSİ Katar
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GRUP YÖNETİCİSİ Anadolu
iZMİR / ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSİ İzmir
İNSAN KAYNAKLARI PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ UZMAN YRD. Katar
PLANLAMA MÜHENDİSİ Anadolu

 

8 Yorum
  1. 5 Temmuz 2017
  2. 27 Ekim 2016
  3. 25 Eylül 2016
  4. 7 Eylül 2016
  5. 3 Eylül 2016
  6. 11 Ağustos 2016
  7. 9 Temmuz 2016
  8. 4 Eylül 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir