Anemon Otel Personel Alımı 2017

anemon-otel-personel-alimi

Anemon Otel Personel Alımı Yapıyor!

Anemon Otel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Anemon Otel personel alımı yapıyor. Anemon Otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Anemon Otel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Anemon Otel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Otelcilik sektöründe önemli markalardan birisi olan Anemon Otel personel alımı yapmaya devam ediyor. Büyük bir oteller zincirinin sahibi olan firmanın ülkemizdeki bir çok şehirde otelleri bulunmaktadır. Sizde bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip Anemon Otele nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Anemon Otel İnsan Kaynakları

Kariyere giden yol Anemon’dan geçer.

Her personelini yetenek ve özellikleri ile tanıyarak yakınen takip eden Anemon yönetimi farkı yaratan çalışma arkadaşları için fark yaratır.

Anemon Otel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Anemon Otel personel alımı yapacağı bölgeleri Adana, Afyon, Ankara, Hatay, Aydın, Çiğli, Denizli, Eskişehir, İzmir, Kapadokya, Konya, Malatya, Manisa, Marmaris, Ordu, Samsun olarak belirlemiştir. Bu bölgeler dışında başka bölgelerde de otelleri bulunan Anemon Otel yılın her döneminde yeni personeller işe almaktadır. Siz de firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Anemon Otele iş başvurusu yapabilirsiniz. Anemon Otel iş başvurusu için tıklayınız.

10 Yorum
  1. 15 Kasım 2017
  2. 13 Mayıs 2017
  3. 25 Ocak 2017
  4. 16 Kasım 2016
  5. 2 Kasım 2016
  6. 27 Ekim 2016
  7. 9 Ekim 2016
  8. 15 Eylül 2016
  9. 11 Ağustos 2016
  10. 12 Temmuz 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir