Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı 2018

ankara-guven-hastanesi-personel-alimi

Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

Ankara Güven Hastanesi insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ankara Güven Hastanesi personel alımı yapıyor. Ankara Güven Hastanesi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ankara Güven Hastanesi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Ankara Güven Hastanesi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ankaranın gözde hastanelerinden birisi olan Ankara Güven Hastanesi 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle bir çok insanın ilk tercih ettiği hastane olan Ankara Güven Hastanesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük hastanede sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Ankara Güven Hastanesi İnsan Kaynakları

Misyonumuz : Biz, Çalışanlarımızın;
Etik ve yasal süreçlere uyumlu, ekip ruhunu benimsemiş, objektif, bütünsel, kalite odaklı ve sürekli gelişen  bakış anlayışımız doğrultusunda, sevgimizi eşit dağıtmak, tüm görevlerin/birimlerin tanımları ve önceliklerini etkin analiz etmek, günün yirmi dört saati gönülden destek ve danışmanlık vermek felsefesi ile motivasyonu arttırarak, beceri ve yetkinlikleri geliştirmek, Hastanemizin hedefleri doğrultusunda, organizasyonumuzun bütününe ve insan hayatına katma değer sağlamak için varız.

Vizyonumuz : Hastanemizin misyon ve vizyonu doğrultusunda, nitelikli ve uzman profesyonel işgücünü cezbetmek, geliştirmek ve bünyemizde yaşatmak.
Çalışanlarımızın memnuniyetini aşarak, İnsan Kaynakları yönetimi ve temel süreçleri açısından örnek alınan lider bir sağlık kuruluşu olmak.
Türkiye’de değil, Dünyada, tüm standartlarda çok farklı bir “Güven” ortamı yaratmak.

Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını sürekli Ankara bölgesinden yapan Ankara Güven Hastanesi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Hastanenin açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Ankara Güven Hastanesine iş başvurusu yapabilirsiniz.

6 Cevap Yazılmış = “Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı 2018”
  1. Att 20 Haziran 2017
  2. Esengül 13 Kasım 2016
  3. hatice 28 Ekim 2016
  4. tugba 21 Ekim 2016
  5. Hira 30 Eylül 2016
  6. Musa güngör 11 Haziran 2016

Bir Cevap Yaz