Ankara Sigorta Personel Alımı 2017

ankara-sigorta-personel-alimi

Ankara Sigorta Personel Alımı Yapıyor!

Ankara Sigorta insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ankara Sigorta personel alımı yapıyor. Ankara Sigorta iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ankara Sigorta iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Ankara Sigorta eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ankara sigorta 1936 yılında bakanlar kurulu onayıyla kurulmuştur. Sigorta sektöründe köklü firmalardan birisi olan Ankara sigorta ayrıca yüzde yüz yerli sermaye ile sektördeki saygın kuruluşlardan birisidir. 1000’e yakın acentesiyle binlerce insana iş imkanı veren Ankara sigorta personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Ankara Sigorta İnsan Kaynakları

İşe alımlar:

Şirketimizde boş bir kadro oluştuğunda, öncelikle mevcut personelin uygunluğu ve talebi dikkate alınır.
Eldeki başvurular, ilanlar, insan kaynakları danışmanlık firmaları ve web siteleri yardımıyla, aranan
niteliklere uygun adaylar belirlenir.

Belirlenen adaylar, ilk olarak genel yetenek sınavına tabi tutulurlar.
Sınavdaki barajı aşan adaylar mülakata davet edilir. Mülakat, İK uzmanı, yöneticisi, ilgili birim yöneticisi/leri tarafından yapılır. Bölgelere eleman alınırken, ilk mülakat, Bölge Yöneticileri tarafından yapılır. Görüşler olumluysa, aday İK’ya yönlendirilir.

Mülakat sonucunda adayın durumu olumlu ise, ilgili Genel Müdür Yardımcısı ile mülakata alınır. Bu mülakattan sonra işe alımına karar verilen adaya, ücret teklifi ve şirketin tüm imkanları yazılı olarak sunulur.

Ankara Sigorta Personel Alımı Yapacağı Listeyi Açıkladı

Personel ihtiyacını bugünlerde İstanbul’dan karşılayacak olan Ankara sigorta personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra tablonun altındaki bağlantıdan iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Avukat İstanbul – Avrupa
Uzman İstanbul – Avrupa

Ankara sigorta iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir