Antakya Belediyesi Personel Alımı 2017

Antakya Belediyesi Personel Alımı

Antakya Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Antakya Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Antakya Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Antakya İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Hatay’ın 2012’de büyükşehir statüsü alması nedeniyle il merkezinde bulunan Antakya, bu tarihten itibaren ilçe statüsü almıştır. Türkiye’nin en güneydeki ilin kültür başkentidir diyebiliriz. bir efsaneye göre dünyada ilk kurulan dört kentten biri de Antakya’dır. Bu nedenle tarihi bir dokuya sahip olan ilçe, yemekleriyle de bir hayli ziyaretçi çekmektedir. Ulu Cami, Uzun Çarşı, Arkeoloji Müzesi, Harbiye ve Habib-İ Neccar Camisi Antakya’nın başta gelen turistik yerleri.

Böyle önemli bir ilçe olunca Antakya Belediyesi de ilçeye hizmet götürmekte cömert davranmakta ve ilçenin kalkınması için ellerinden geleni yapmaktadır. Belediye tarafından sunulan hizmetler arttıkça Antakya Belediyesi işçi alımı da gerçekleştirmektedir.

Antakya Belediyesi İş İlanları

Belediyelerde icraatlar nedeniyle sıklıkla personel açığı olması halinde Antakya Belediyesi iş ilanları da verilmektedir. İş arayanlar için bir fırsat olan bu ilanları takip ederek siz de mesleğinize uygun bir iş bulabilirsiniz.

Antakya Belediyesi Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

Antakya belediyesi tarafından sunulan projeler kapsamında pek çok personel alımı yapılmaktadır. Kentsel dönüşüm, Antakya Belediye TV, sanat kursları, park ve bahçeler müdürlüğü, Demirköprü  restorasyon çalışmaları, ibadethane, zabıta birimleri ve temizlik çalışmaları gibi belediye tarafından vatandaşa ulaştırılan hizmetlerde pek çok kişi de istihdam edilmektedir.

Antakya Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Belediye bünyesinde sözleşmeli veya geçici olarak itfaiye eri, zabıta eri, muhasebeci, başkatip, veteriner, memur, şoför, bekçi, hizmetli veya mühendis çok sayıda meslek için ihtiyaç halinde alımlar gerçekleşmektedir.

Belediyeye alınacak olan personelde de bu saydığımız kadrolardan hangisine yerleşeceği ve pozisyonuna göre farklı kriterler istenmektedir. Bu yüzden belediye personel alımı için ilana çıktığında aradığı kriterleri de ilan etmektedir.

Antakya Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Antakya belediyesine personel alımı gerçekleşeceği zaman Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sitesinde alım yapılacak olan kadro ve özellikleri belirtilerek ilan edilmektedir. Antakya Belediyesi iş ilanları yayınladığı takdirde bizler de sizler için bu ilanları paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin