Apple Personel Alımı 2018

apple-personel-alimi

Apple Personel Alımı Yapıyor!

Apple insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Apple personel alımı yapıyor. Apple iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Apple iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Apple eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Amerika merkezli bir marka olan Apple 1976 yılında Steve Jobs ve 2 ortağı tarafından kurulmuştur. Dünyanın en büyük teknoloji markalarından birisi olan Apple tasarladığı ürünlerle dünyanın dört bir yanında yankı uyandırmayı sürdürüyor. Hemen hemen bütün ülkelerde hizmet veren Apple personel alımı yapmaya da devam ediyor. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Apple’a iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Apple İnsan Kaynakları

Burada hayatınızın en iyi işini yapın. Ve bütün dünya sizi izlesin.

Apple’da çalışanlar sadece ürün yaratmakla kalmazlar, aynı zamanda tüm sektörlerde çığır açan mucizeler de yaratırlar. Şaşırtıcı teknolojilerden sektöründe öncü çevresel uygulamalara kadar, yaptığımız her şeyi yönlendiren yenilikçilik ilkesine ilham veren de çalışanlarımızın çeşitliliği ve fikirleridir. Apple’a katılın ve dünyayı bulduğumuzdan daha iyi durumda bırakmamıza yardımcı olun.

Kendinizi Şaşırtın. Dünyayı Şaşırtın

Apple’da kariyer yapmak başka yerde çalışmaya benzemez. Burada teşvik edilir, ilham alır ve gurur duyarsınız. Çünkü buradaki işiniz ne olursa olsun, çok büyük bir bütünün parçası olursunuz.

Her ayrıntı önemlidir

Ürün kutusunun her bileşeni. Tüketicimizin ürünle kurduğu her temas. Her “Size nasıl yardımcı olabilirim?” sorusu. Kısaca her şeyin bir önemi var. Üstelik bazen değil, her an. Biz Apple’da işimizi bu şekilde yaparız. Dünyanın en sevilen ürünleri böylece ortaya çıkar.

Basitlik zordur

Buradaki herkese sorun. Bu iş kolay değildir. Sürekli “Neden böyle?” ve “Nasıl daha iyi olur?” sorularını sormayı gerektirir. İşimiz, bütün karmaşıklıktan kurtulup geriye yalnızca en gerekli, en kullanışlı ve en güzel şeyler kalana dek her müşteri deneyimini en baştan gözden geçirmektir: Bu ister Apple fanatiklerini bile memnun edecek bir ürün olsun, ister çağrı merkeziyle bir görüşme olsun, isterse Apple mağazasında iyi düzenlenmiş vitrini olsun.

Apple Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Apple personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Apple iş başvurusu yapabilirsiniz. Sizler için Apple’ın en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını derledik.

[unordered_list style=”green-dot”]

  • Genius
  • Uzman
  • Kurumsal Müşteri Uzmanı

Apple iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan yeni pencerede sağ üst köşede bulunan “İş Arayın” butonuna tıklayarak Türkiye içerisindeki açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz