Arap Türk Bankası Personel Alımı 2017

arap-turk-bankasi-personel-alimi

Arap Türk Bankası Personel Alımı Yapıyor!

Arap Türk Bankası insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Arap Türk Bankası personel alımı yapıyor. Arap Türk Bankası iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Arap Türk Bankası iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde  Arap Türk Bankası eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

30 yıldan fazla süredir Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren Arap Türk Bankası personel alımı yapmaya devam ediyor. Kurulduğu yıllardan bu yana başarılı büyümesine devam eden Arap Türk Bankası her geçen gün kendini sürekli yenilemektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan ve yayınladığı iş ilanlarıyla da bir çok insana yeni iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Arap Türk Bankası İnsan Kaynakları

İşe Alım

Bankamıza çoğunlukla deneyimli ve ihtiyaç halinde deneyimsiz çalışanlar istihdam ediyoruz.

İnsan kaynakları planlamasıyla belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz bu alımlar için adaylarımız önce İnsan Kaynakları Yönetimi Departmanı yöneticileri ile ilgili departman/şubenin yöneticisinin katıldığı görüşmelere davet edilirler, değerlendireceğimiz pozisyona göre gerektiğinde ilgili bölümün üst düzey yöneticisi ile de ayrı bir görüşme organizasyonu olabilir. Görüşmesi olumlu sonuçlanan adayın bilgisi dahilinde referans kontrolleri gerçekleştirilir, istihbarat araştırması yapılır ve değerlendirmelerin ardından adaylarımız A&T BANK Ailesi’ne katılırlar.

A&T BANK ailesine nasıl katılabilirsiniz?

Güvenilir konumumuz, müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet, disiplinli, çalışkan ve bankamıza bağlı personelimiz, mevzuat ve kurallara bağlılığımız, istikrarlı duruşumuz bizi biz yapan faktörlerdir. A&T BANK’ın profesyonel çalışanları arasında siz de yer almak istiyorsanız lütfen bize başvurunuz.

Arap Türk Bankası Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duyan Arap Türk Bankası personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden alımlarını gerçekleştirecek olan firma, Ankara, Gaziantep, Kayseri ve Konya gibi şehirlerde de personeller alacaktır. Gişe yetkilisi, Operasyon uzmanları gibi mevkilerde iş ilanları bulunan Arap Türk Bankası stajyer alımlarını da aynı hızla yapmaya devam etmektedir. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Arap Türk Bankasına iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir