Arda Elektrik Personel Alımı 2018

arda-elektrik-personel-alimi

Arda Elektrik Personel Alımı Yapıyor!

Arda Elektrik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Arda Elektrik personel alımı yapıyor. Arda Elektrik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Arda Elektrik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Arda Elektrik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Arda Makine elektrik 1990 yıllarında kurulan ve ülkemizin kendi sektöründe önemli markalarından birisidir. Bugün 2 büyük şubesiyle faaliyetlerine devam eden Arda Elektrik personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip Arda Elektriğe nasıl iş başvurusu yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Arda Elektrik İnsan Kaynakları

Misyonumuz:  

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, en iyi şekilde en doğru en uygun çözümler ve geniş ürün-hizmet yelpazesi ile hızlı en etkin şekilde karşılayan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılıkla faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye ve çevre ülkelerde tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketiciye en yakın, sektöründe saygın ve marka değeri yüksek firma olmaktır. ( Kaynak )

Arda Elektrik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle Ankara bölgesinden yapan Arda Elektrik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Arda Elektriğe iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz