Arıkanlı Holding Personel Alımı 2017

arikanli-holding-personel-alimi

Arıkanlı Holding Personel Alımı Yapıyor!

Arıkanlı Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Arıkanlı Holding personel alımı yapıyor. Arıkanlı Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Arıkanlı Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Arıkanlı Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Arıkanlı Holding’in başarı öyküsü 1972 yıllarına dayanmaktadır. 1996 yılında bünyesinde bulunan şirketleri bir araya toplayıp bugünkü adını almıştır. Türkiye’nin en büyük holdingleri arasında yer alan Arıkanlı Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. İş kolları arasında enerji, eğitim, sanayi, inşaat, medya, taşımacılık, turizm ve sigortacılık gibi daha sayabileceğimiz bir çok sektör bulunmaktadır. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan Arıkanlı Holding’de siz de bir işe sahip olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Arıkanlı Holding İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Arıkanlı Holding’in kalıcı ve sürdürülebilir başarısı için; sonuç odaklı ve hızlı karar alan bir organizasyon yapısı ile her seviyede bunu destekleyen, yetkinlikleri yüksek çalışanlar grubu oluşturmaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Arıkanlı Holding’in hedef ve stratejileri ile uyumlu sistemler yaratarak çalışanların motivasyonunu yükseltmek, kuruma olan bağlılığı ve çalışanlar arasındaki işbirliğini sürekli geliştirerek insan kaynağı aracılığıyla holdingin rekabet gücünü arttırmaktır.

Arıkanlı Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Türkiye’nin her ilinde elemanlara ihtiyaç duyabilen Arıkanlı Holding personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Güvenlik görevlisi, şoför, dağıtım elemanı, teknisyen, satış uzmanı gibi mevkilere eleman alımı yapacak olan Arıkanlı Holdig’e iş başvuru için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 26 Mayıs 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir