Arkas Otomotiv Personel Alımı 2017

arkas-otomotiv-personel-alimi

Arkas Otomotiv Personel Alımı Yapıyor!

Arkas Otomotiv insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Arkas Otomotiv personel alımı yapıyor. Arkas Otomotiv iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Arkas Otomotiv iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Arkas Otomotiv eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’deki otomobil sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Arkas Otomotiv 2001 yıllarında faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde bir çok markayı barındıran Arkas Otomotiv ayrıca bir çok sektörde de hizmet vermektedir. İş kolları bir hayli fazla olan Arkas Otomotiv personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Arkas Otomotiv İnsan Kaynakları

“Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımızdır. 2000’li yıllarda da müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek, iş sahamızdaki öncülüğümüzü sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturuyor. ” “En gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, enerjik, dayanışma ruhuna sahip, müşteri ve hizmet bilincinde olan, işe ve kuruma bağlı, sürekli öğrenme ve gelişime açık, Arkas’ta çalışmayı ayrıcalık sayan, kaliteli bir iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz.”

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

“Arkas Bilinci ve Kültürü”‘nü korumak ve geliştirmek İnsan Kaynakları Politikamızın temel dayanağıdır. – Bizimle birlikte olan tüm çalışanlarımızın önce Arkas Grubu?nun bir üyesi olduğunun bilincinde olmasını ve bununla gurur duymasını istiyoruz. – Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğuna inanıyor, çalışma arkadaşlarımızla ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz. Bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri katma ve gelişmelerine yardımcı olarak uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz. – İnsanların eşit olduğuna inanıyor ve iş yaşantımızda da bu ilkeyi uyguluyoruz. Çalışanlarımız arasında ırk, cinsiyet ve inanç farkı gibi ayrım ve değerlendirme yapmayarak, herkese kendini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz. -İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarının yürütülmesinde çok titiz davranıyor; bu fonksiyonlarda çalışan arkadaşlarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Arkas Otomotiv Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Arkas Otomotiv personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Arkas Otomotive iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Dönemsel – Muhasebe Memuru Ankara
Oto Mekanik Teknisyeni Bursa
2. EL SATIŞ DANIŞMANI İstanbul – Anadolu
Yedek Parça Elemanı İzmir
Servis Danışmanı İstanbul – Anadolu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir