Armada Bilgisayar Personel Alımı 2018

armada-bilgisayar-personel-alimi

Armada Bilgisayar Personel Alımı Yapıyor!

Armada Bilgisayar insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Armada Bilgisayar personel alımı yapıyor. Armada Bilgisayar iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Armada Bilgisayar iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Armada Bilgisayar eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1993 yıllarında sektöre adımını atan Armada Bilgisayar, ülkemizde bilgisayar teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Armada Bilgisayar personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Armada Bilgisayar İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

İletişim yetenekleri güçlü, başarma arzusu yüksek, iş ve sonuç odaklı, bilgiyi paylaşan, sorumluluk alan, yetki kullanan, yeniliğe ve değişime hazır şirket olma kimliğimizi devam ettirmektir.

Şirketimiz, eğitim, motivasyon ve performans yönetimini etkin ve verimlilikle kullanarak bu görevi yerine getirir.

Armada, çalışanları için “tercih edilen şirket” olmayı İnsan Kaynakları stratejisi olarak kabul etmiştir.

Şirketimiz; önceden belirlenmiş kriterler ve hedefler doğrultusunda düzenli olarak performans değerlendirmesi yapar ve eğitim olanakları sunarak kariyer gelişimine destek olur. ( Kaynak )

Armada Bilgisayar Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının çoğunu İstanbul bölgesinden yapan Armada Bilgisayar personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Armada Bilgisayara iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Raporlama ve Bütçe Uzmanı İstanbul – Avrupa
MUHASEBE UZMANI İstanbul – Avrupa
BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ İstanbul – Avrupa
İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ İstanbul – Avrupa
KANAL PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yaz