Asaş Alüminyum Personel Alımı 2018

asas-aluminyum-personel-alimi

Asaş Alüminyum Personel Alımı Yapıyor!

Asaş Alüminyum insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Asaş Alüminyum personel alımı yapıyor. Asaş Alüminyum iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Asaş Alüminyum iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Asaş Alüminyum eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri Gebze bölgesinde atılan Asaş Alüminyum 1992 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörün en verimli firmalarından birisi olan Asaş Alüminyum personel alımı yapmaya devam ediyor. Kendi sektörünün lider kuruluşlarından birisi olduğu için çok fazla insana iş imkanı sağlayan firma aynı zamanda ciddi bir istihdam ortamı da yaratmaktadır. Yayınladığı iş ilanlarıyla bir çok insana da yeni iş fırsatları sunan Asaş Alüminyum’da sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Asaş Alüminyum İnsan Kaynakları

Mutlu ve sadık müşteri kitlesine sahip olabilmek için çalışanların mutluluğu ve fikirleri bizler için çok önemlidir.

İnsan Kaynakları hedefimiz;şirketimizin büyümesinde ve geleceğe taşımasında, toplam kalite yönetimi felsefesiyle etkin bilgi donanımına sahip bireyleri aynı çatı altında toplayarak, nitelikli insan gücüne ulaşmaktır.

Şirketimiz takım çalışması prensibiyle yetki ve sorumlukların paylaşılmasını esas almış, belirlenmiş hedef ve stratejilere göre planlama yapmayı ilke edinmiştir.

Asaş Alüminyum Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde personel ihtiyacı duyabilen Asaş Filtre personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul ve Sakarya bölgesinden yapacak olan firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek size uygun bir işe karar verebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Muhasebe Görevlisi İstanbul – Anadolu
Uygulama Geliştirme Uzmanı Sakarya
Üretim Mühendisi Sakarya
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Sakarya
Mali Kontrol Kıdemli Uzmanı İstanbul – Anadolu
Muhasebe Uzmanı İstanbul – Anadolu
Üretim Elemanı Sakarya
Satış Temsilcisi İstanbul – Anadolu
Mekanik Bakım Operatörü Sakarya
Bakım Operatörü Sakarya
Saha Formeni Sakarya
Otomasyon Mühendisi Sakarya
Kalite Müdürü Sakarya
Planlama Yöneticisi Sakarya
Genel Başvuru Sakarya
1 Cevap = “Asaş Alüminyum Personel Alımı 2018”
  1. fatma 15 Şubat 2017

Bir Cevap Yaz