Aselsan Personel Alımı İş İlanları 2017

Aselsan Personel Alımı

Aselsan insan kaynakları hakkında bilgiler ve Aselsan personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Aselsan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aselsan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Aselsan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncel iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Aselsan Hakkında

Köklü bir şirket olan Aselsan, öncelikle Türk Silahlı kuvvetlerinin ihtiyacı olan savaş teknolojisini sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca hem yurtiçinde hem de yurtdışındaki müşterilerine istedikleri teknolojik ürünleri bulan, tasarlayan, yapan ve geliştiren bir firmadır. Bu nedenle bünyesinde pek çok departman barındırır. Bilişim alanından tutun da elektronik alanına hatta inovasyon teknolojilerine kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Makine, bilgisayar, elektrik elektronik, Havacılık alanlarında çalışmaları yoğunlaşmaktadır.

Aselsan İş İlanları

Aselsan uzun yıllardır Türkiye’nin teknolojisi geliştirmek adına Aselsan iş ilanları ile aldığı en nitelikli personelleri ile yoluna devam etmektedir. Aselsan’ın faaliyet alanları çok çeşitli olduğu için çalışanlarının pozisyonları ve departmanları da büyük farklılık göstermektedir. Bu sebeple Aselsan’da siz de kendinize uygun bir pozisyon bulabilirsiniz.

Aselsannın Adaylarda Aradığı Özellikler

Aselsan genellikle çalışanlarını henüz staj aşamasında iken belirleyip, kendisi yetiştirmeyi tercih eden bir şirkettir. Genellikle Türkiye’nin en iyi on Üniversitesinden mezun olan kişiler ile çalışmaktadır. Bu üniversitelerden belirlenen başarılı kişiler Aselsan’a stajyer olarak kabul edilmektedir. Bu aşamada gösterilen performansa göre de ilerleyen aşamalarda Aselsan’da çalışma fırsatı yakalanmaktadır. Aselsan kapsamında en çok mühendis ve teknisyen pozisyonuna alımlar olmaktadır.

Aselsan iş başvurusu yapmayı planlıyorsanız zeki olmanız, iyi bir üniversiteden iyi bir puanla mezun olmanız, gelişim ve değişimlere açık hatta bu gelişim ve değişimleri kendi eliyle yapmayı hedef edinen, ekip çalışmasına yatkın olan, anlama kabiliyeti yüksek  ve iletişimi kuvvetli kişilerden olmanız gerekmektedir.

Aselsan Çalışma Şartları

Aselsan bünyesinde bir çok pozisyon olduğu için alım yapılacağı zaman bu pozisyona ait Aselsan personel alımı açıklamasında aranılan şartlar ve çalışma şekilleri belirtilmektedir. Bu ilanları takip ederek siz de kendinize uygun pozisyondaki alımlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Aselsan İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aselsan bünyesinde stajyer öğrenci, stajyer mezun ve mezun çalışanlar bulundurmaktadır. Siz de bunlardan biriyseniz Aselsan web sitesine girerek kariyer seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan seçenekler içinden is başvurusu butonuna tıklayarak devamındaki komutları takip etmelisiniz. Site sizi yönlendirerek istenilen bilgileri edinerek form doldurmanızı sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

Havelsan İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Roketsan İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Aselsan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alım yapacağı pozisyonları genellikle kendi sitesinden ilan eden Aselsan personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç durumlarında açıklamaktadır. Genellikle mühendis ve tekniker gibi pozisyonlara alımlar yapan Aselsan iş ilanları sayesinde pek çok insana iş imkanı sağlamaktadır. Sizler de bu ilanları takip ederek Aselsan’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aselsan iş başvurusu için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin