Asfen Makina Personel Alımı 2018

asfen-makina-personel-alimi

Asfen Makina Personel Alımı Yapıyor!

Asfen Makina insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Asfen Makina personel alımı yapıyor. Asfen Makina iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Asfen Makina iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Asfen Makina eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türk otomotiv ve traktör sektörünün önemli firmalarından birisi olan Asfen Makina 1980’li yıllarda kurulmuştur. Kurulduğu yıllardan bu yana iyi bir büyüme kaydeden firma bugün, kendi sektörünün en önemli markalarından birisi haline gelmiştir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Asfen Makina Hakkında

ASFEN MAKİNA 1980 yılında kurulmuştur. Konusunda önde gelen kuruluşlardan olan ASFEN MAKİNA Traktör ve Otomotiv Sektörüne hizmet vermektedir. Firmamızda bu teknolojinin gerektirdiği bütün makineler mevcuttur.

Başlıca müşterilerimiz içinde Türk Traktör AŞ, Uzel Makine AŞ.,CNH, Alçelik, Erkunt Tarım Makinaları AŞ, Teknorot, Hema Endüstri AŞ. firmaları mevcuttur.

Seri Saç Parça İmalatı, Kalıp İmalatı, Kaynak ve Saç Şekillendirmeleri konusunda, Traktör ve Otomotiv Parçaları imal etmekte olup, CNC Makinelerle CAD – CAM Sistemi ile gelişmiş kalıp atölyesi mevcuttur.

İstanbul Bayrampaşa’ da konuşlanmış olan işyerimiz, 2500 metrekarelik kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

ASFEN MAKİNA A.Ş.’nin, gelişmekte olan dünya standartlarını yakalama konusunda Genel Müdür ve Yöneticilerinin ileri düşünceli yapısıyla, Kalite Yönetimine geçme gerekliliğine ihtiyaç duyulması üzerine, 2002 yılında RV TUV firmasından ISO 9002:1994 Standardına göre belgelendirilmiştir. Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili yapılan gerekli tüm faaliyetler, üst yönetim tarafından desteklenmektedir. ISO 9001:2000 standardının revizyonu ile birlikte ASFEN kalite yönetim sistemi yenilenmiş ve MOODY INTERNATIONAL firması tarafından sertifikalandırılmıştır.

Asfen Makina Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Farklı zamanlarda ülkemizin çeşitli şehirlerinde yeni personel ihtiyacı duyabilen Asfen Makina personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Asfen Makina’ya iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

1 Cevap = “Asfen Makina Personel Alımı 2018”
  1. Royal 15 Şubat 2016

Bir Cevap Yaz