ASKA Lara Resort & Spa Personel Alımı İş İlanları 2017

ASKA Lara Resort & Spa Personel Alımı Yapıyor!

ASKA Lara Resort & Spa insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve ASKA Lara Resort & Spa personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. ASKA Lara Resort & Spa iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? ASKA Lara Resort & Spa iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde ASKA Lara Resort & Spa eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

ASKA Lara Resort & Spa İnsan Kaynakları

“HEPİMİZ BİRİMİZ, BİRİMİZ HEPİMİZ ve AİLEMİZ İÇİN”

ASKA HOTELS Vizyon ve Misyonuna uygun, çalışkan, dürüst, önceliği konuklarımızın memnuniyeti olan, kişisel hedeflerinden vazgeçmeyen, gelişmeye açık bireyler bizimle birlikte çalışmaya zaten adaydırlar.
Biz, eğitimlerle ve çalışma hayatı içerisinde insan kaynağımızı desteklemeyi, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerine değer katmayı hedefliyoruz.
Turizm Otelcilik sektöründe kariyer yapmak isteyen yetenekli gençlerin önünü açarak onlar ile birlikte daha başarılı hizmetlere imza atabiliceğimize inanıyoruz.

Ulusal ve Uluslararası büyüme stratejilerimiz ve kalite anlayışımız ile hedeflediğimiz koşulsuz misafir ve çalışan memnuniyeti ile markalaşan ASKA HOTELS’ in tüm yatırımları kalifiye adaylar için yepyeni bir heyecan ve iş imkanları yaratmakta.

ASKA HOTELS İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

• Yeterlilik
• Eşitlik
• Kariyer
• Güvence
• Yansızlık
• Halef yetiştirme
• Yönetim geliştirme

İlkelerinin, iş barışı içerisinde ve ASKA HOTELS çalışma prensipleri çerçevesinde hayata geçirilmesini asli görevi olarak görmektedir.

Siz de ailemizin bir bireyi olmak istiyorsanız özgeçmişinizi göndererek meslek yaşamınıza önemli bir adım atabilirsiniz.
ASKA HOTELS çalışanı olmak gurur kaynağınız, farklılığınız ve ayrıcalığınız olacaktır.

ASKA Lara Resort & Spa Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alımlarını ihtiyaç duyduğu zamanlarda açıklayan ASKA HOTELS’e siz de bu zamanlarda iş başvurusu yapabilirsiniz. ASKA Hotels’e genel iş başvurusu yapmak için aşağıdaki resmi link adresini kullanabilirsiniz.

ASKA Hotels iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin