Aspen Personel Alımı 2017

aspen-personel-alimi

Aspen Personel Alımı Yapıyor!

Aspen insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Aspen personel alımı yapıyor. Aspen iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aspen iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Aspen eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1989 yıllarında atılan Aspen ülkemizin en büyük yapı ve zemin firmaları arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana gösterdiği başarılı faaliyetler ile kendi sektörünün en güçlü markalarından biri olan Aspen personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olabilir! İlanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Aspen İnsan Kaynakları

Aspen’de Kariyer

Aspen’de, öğrenmeye, yeniliğe ve kendisini sürekli aşmaya istekli, enerjik ve her zaman işini geliştirmeyi hedefleyen yetenekli kişilere başarıya ulaşabilecekleri bir ortam sunulmaktadır. Çalışanlarımızın motivasyonu ve yaptıkları işlere istekle sarılmaları temel amacımızdır. Aspen, kendi kendilerini ve birbirlerini motive edebilen arkadaşlar takımının oluşturduğu bir çalışma ortamı sunmaktadır.

 

Seçme ve Yerleştirme

Aspen ırk, ulus, din, renk, sınıf, inanç, cinsiyet ve cinsel tercihler konusunda hiçbir ayrım yapmadan her bireyin işe başvurmasına imkan tanır ve her başvuruyu işin gerekleri doğrultusunda eşit değerlendirir.

İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, kurum kültürümüze uygunluk ve kurumsal yetkinliklerimiz olan; . İnsan İlişkileri, Liderlik, Stratejik Yaklaşım, Operasyonel Verimlilik, Değişim Yönetimi, Müşteri Odaklılık, Kişisel Yönetim, İnsan Odaklılık yanısıra adayların mesleki ve teknik bilgileri de değerlendirilir.

Değerlendirme süreci; Pozisyona göre değişmekle birlikte iyi bir teknik bilgi, iyi derecede bilgisayar bilgisi ve iyi düzeyde İngilizce bilgisi aranmaktadır. Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilir, diğer adaylara ise e-mail yoluyla bilgilendirme yapılır. ( Kaynak )

Aspen Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok bölgesinden yapacak olan Aspen personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Aspen’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Üretim Şef Yardımcısı Sakarya
Satış Sorumlusu (Aydınlatma) Ankara
Proje Teknikeri Eskişehir
Satış Uzmanı Diyarbakır
Proje Teknikeri/Ahşap Sakarya
Depo Elemanı İstanbul – Asya
Kalite Kontrol Operatörü Eskişehir
Üretim Şefi Sakarya
Üretim Elemanı Sakarya
Satış Uzmanı Ankara
Genel Başvuru Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, İstanbul, (Anadolu – Avrupa) , İzmir, Konya
Üretim Operatörü İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin